Myjnie

Udostępnij:

W jaki sposób mogę dokonać zapłaty za mycie auta?

Wejdź do aplikacji mobilnej Autopay, zaloguj się, kliknij 'Zapłać' widoczne na dole ekranu, a zobaczysz pobliskie myjnie, na których możesz zapłacić z Autopay. Wybierz myjnię, z której korzystasz, wskaż usługę i kliknij przycisk 'Zapłać'. To wszystko.

Czy muszę mieć dodany pojazd, aby umyć samochód?

Nie, nie ma takiej konieczności. Możesz opłacić myjnię z wykorzystaniem Autopay bez względu na to, czy dane pojazdu są dodane w aplikacji czy nie.

Kiedy Autopay będzie dostępny na innych myjniach?

Stale pracujemy nad rozszerzeniem zasięgu i dostępności systemu do automatycznych płatności Autopay. O kolejnych wdrożeniem będziemy informować na bieżąco.

Od kiedy zaczynają się odliczać impulsy na myjni?

Impulsy zaczynają się naliczać w momencie, gdy wybierzesz jeden z dostępnych programów na myjni.

Z jakich form płatności można skorzystać płacąc za myjnię?

Aktualnie możesz skorzystać z płatności kartą debetową lub kredytową. Pracujemy nad udostępnieniem kolejnych metod. O nowościach będziemy informować na bieżąco.

Czy mogę umyć dowolną liczbę aut?

Tak, możesz umyć dowolną liczbę aut. Pamiętaj, że na stanowisku może znajdować się tylko jeden pojazd i po zakupie wybranego programu na myjni nie można go już zatrzymać, ale można go ewentualnie zmienić.

Jaki pojazd mogę umyć płacąc Autopay?

Jeżeli chodzi o aplikację Autopay, to nie ma ograniczeń co do rodzaju pojazdu. Jednak na samej myjni mogą się one pojawić (np. umycie ciągnika lub ciężarówki nie będzie możliwe ze względu na dostępną przestrzeń). Polecamy więc upewnić się na wybranej myjni.

Z jakich programów na myjni mogę skorzystać?

Płatnościami automatycznymi Autopay są objęte wyłącznie usługi związane z myciem pojazdów. W ramach tej usługi możesz skorzystać z dowolnego programu i zapłacić z użyciem Autopay.

Ile kosztuje skorzystanie z myjni?

Koszt usługi zależy od cennika ustalonego przez wybraną przez Ciebie myjnię. W zależności od tego z jakiej myjni skorzystasz, możesz wybrać jeden z gotowych programów lub ustawić koszt mycia w aplikacji Autopay. Korzystanie z aplikacji oraz z automatycznych płatności jest darmowe – nie pobieramy od Ciebie żadnej prowizji.

Czy w trakcie trwania programu mogę go zmienić (woda na pianę)?

Tak, w trakcie mycia możesz nie tylko dowolnie zmieniać program, lecz również dopłacić do usługi – korzystając z aplikacji Autopay (to tak jakbyś w trakcie dorzucił monety do automatu).

Czy w przypadku niewykorzystania całego programu dostanę zwrot?

Nie. Niewykorzystane środki nie są zwracane. Jeżeli nie masz pewności ile środków przeznaczyć na mycie, zacznij od niższej kwoty, ponieważ w trakcie trwającego programu zawsze możesz dopłacić i wydłużyć w ten sposób czas usługi.

Czy w trakcie mycia mogę wydłużyć czas trwania usługi?

Tak, w trakcie mycia możesz nie tylko zmienić program, lecz również dopłacić do usługi.

Czy muszę wybrać numer stanowiska na myjni?

Usługa płatności na myjni jest realizowana w oparciu o Twoje położenie (GPS). Po wejściu do aplikacji Autopay zobaczysz myjnie w Twojej najbiższej okolicy, które objęte systemem. Wybierz tę, z której chcesz skorzystać, wskaż usługę i kliknij 'Zapłać'. To wszystko. Nie musisz wskazywać stanowiska.

Czy mogę skorzystać z myjni bez aplikacji?

Żeby zrealizować płatność automatyczną na myjni, należy skorzystać z aplikacji Autopay. Aktualnie nie ma na to innego sposobu.

Aktywowałem Autopay w banku. Jak mogę skorzystać z płatności automatycznych na myjni?

Żeby skorzystać z płatności automatycznych na myjni, należy posiadać aplikację mobilną Autopay. Pobierz ją iOS, Android, App Gallery Huawei i zaloguj się używając tego samego adresu e-mail, którego użyłeś podczas aktywacji Autopay (będzie widoczny w Twojej bankowości internetowej).

Czy mogę zapłacić za myjnię za pomocą rachunku w Play?

Niestety nie. Płatność automatyczna za usługi zrealizowane na myjniach objętych systemem może być zlecona wyłącznie z użyciem karty płatniczej.