Blue Media partnerem ósmej edycji TEDxWarsawWomen

#tedxwarsawwomen

Udostępnij:

Już w najbliższy piątek, 9 grudnia, odbędzie się TEDxWarsawWomen - wydarzenie skupione wokół inspirujących, nowoczesnych i prospołecznych idei, ważnych dla współczesnych kobiet. Blue Media jest jednym z partnerów konferencji.

TEDxWarsawWomen to organizowane od 2010 r. spotkania z wyjątkowymi osobowościami, które podejmują dialog na temat nowej roli kobiet w kreowaniu rzeczywistości i zmienianiu świata. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem "Redefinicje", czym niewątpliwie nawiązuje do tempa zmian społecznych, które dotykają nas w ostatnich latach. Pandemia, niepewność jutra i kryzysy objęły niemal każdą sferę naszego życia. Celem najbliższej edycji TEDxWarsawWomen jest pokazanie, jak w obliczu tych zmian odnaleźć się w nowej rzeczywistości i na nowo zdefiniować swoje cele. Podczas wydarzenia usłyszymy przemówienia, które zainspirują kobiety do tego, aby żyć twórczo, kreatywnie i odważnie definiować swoją przyszłość.


Idee, które stoją za TEDxWarsawWomen korespondują z wartościami spółki Blue Media, która, jako twórca innowacji technologicznych w obszarze płatności wspiera rolę kobiet w biznesie. W czerwcu 2021 r. Blue Media, jako jedna z pierwszych 13 firm w Polsce, przystąpiła do kampanii 30% Club, która ma na celu zwiększenie reprezentacji kobiet w zarządach spółek.


Blue Media od lat jest częścią projektów, których celem jest zwiększenie reprezentacji kobiet w zarządach i radach nadzorczych. Współorganizujemy i organizujemy liczne wydarzenia z tym związane. Jesteśmy jednymi z członków założycieli 30% Club Poland, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok TEDxWarsawWomen. Wierzymy, że takie akcje mają pozytywny wpływ na sytuację kobiet na polskim rynku pracy - mówi Ewa Woroszył FCCA, Członkini Zarządu Blue Media.


TEDxWarsawWomen to wydarzenie, które podejmuje tematy ważne i aktualne dla nas wszystkich. Choć w nazwie mamy “Women” to kierujemy przekaz do wszystkich, niezależnie od płci, wieku, czy ludzkich ograniczeń. Zależy nam na tym, by skorzystało z tego jak najwięcej uczestników, w tym także osoby niesłyszące lub niedosłyszące. Po raz pierwszy podczas naszego wydarzenia wszystkie mowy będą tłumaczone na język migowy. Bardzo mnie cieszy, że dzięki współpracy z tegorocznymi partnerami, każdy będzie mógł czerpać inspiracje z idei, które są warte rozpowszechniania - mówi Ewa Turek, kuratorka TEDxWarsawWomen 2022.Blue Media to wiodący w Polsce dostawca bezpiecznych ekosystemów płatności, rozwiązań odpowiedzialnych za weryfikację tożsamości i innych usług związanych z finansami. To twórca innowacji technologicznych, które ułatwiają i przyspieszają realizację codziennych płatności online. Z usług firmy korzystają codziennie dziesiątki tysięcy sklepów internetowych i miliony klientów.

Przeczytaj także:

Raport

Nie wierzymy, że można żyć bez samochodu (choć coraz częściej jeździmy rowerami) [RAPORT AUTOPAY]

Jakie podejście do transportu mają Polacy w dobie kryzysu klimatycznego? W jaki sposób przemieszczamy się na co dzień i co kieruje naszymi wyborami?

26.09.2023 Czytaj więcej

Artykuł

Jak stworzyć i zoptymalizować wizytówkę Google dla Twojego biznesu

Sprawdź, czym jest wizytówka Google, jakie daje możliwości i co może zyskać przedsiębiorca, dzięki dobrze przygotowanej wirtualnej wizytówce.

26.09.2023 Czytaj więcej

Artykuł

TransferGo wprowadza BLIK jako nową metodę płatności

Internetowy serwis przelewów międzynarodowych TransferGo uruchomił rozliczenia BLIK jako kolejną metodę płatności. Za wdrożenie odpowiada Autopay.

25.09.2023 Czytaj więcej