Podnieś konwersję w swoim e−sklepie

#płatności online #konwersja

Bramka płatności Autopay obsługuje najpopularniejsze metody płatności wśród kupujących online

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Co możesz zrobić, żeby zwiększyć konwersję w sklepie internetowym?

Zadbaj o kilka podstawowych aspektów takich jak:

 • Szeroki wachlarz metod płatności

  Przeprowadzone przez nas badania1 pokazują, że co czwarta osoba może zrezygnować z zakupów, jeżeli nie będzie mogła ich opłacić korzystając z preferowanej formy płatności. Dlatego nasza bramka obsługuje 99% dostępnych na rynku metod.

 • Bezpieczeństwo płatności

  Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, chroniący dane użytkownika i dane transakcyjne. Wybierając Płatności online Autopay, masz gwarancję bezpieczeństwa i stabilności w zakresie obsługi płatności na każdym etapie realizacji transakcji.

 • Jasna oferta

  Zadbaj o to, żeby klient po wejściu na stronę Twojego sklepu nie miał wątpliwości co sprzedajesz. Zrozumiale i atrakcyjnie przedstawiona oferta to podstawa, ponieważ przekłada się to na zaufanie, jakim obdarzą Cię Twoi klienci.

 • Przemyślana nawigacja

  Zastanów się jakie informacje są najistotniejsze dla Twoich klientów i jakie kroki będą chcieli wykonać w pierwszej kolejności, po czym umieść je w topie strony. Zadbaj o to, żeby proces zakupowy był najkrótszy jak to możliwe. Zredukuj liczbę kroków i uprość formularze, a ułatwisz swoim klientom finalizowanie transakcji.

 • Prezentacja produktu

  Duże, wysokiej jakości zdjęcia oraz zrozumiałe, wyczerpujące opisy produktów (zawierające odpowiednie frazy kluczowe) to najlepsza droga do zdobycia uwagi klienta. Niech to, co najważniejsze, będzie widoczne od razu po wejściu na stronę – nie zmuszaj klienta do poszukiwań.

 • Rekomendacje

  Z badań wynika, że klienci kierują się opinią innych, wybierając zarówno sam produkt, jak i sklep, w którym go kupią. Umieść w widocznym miejscu opinie zadowolonych klientów oraz linki do swoich kanałów social media, gdzie również toczą się rozmowy nt. Twoich produktów.


1 ICAN Research dla Płatności Online BM (zobacz raport)

Zapewniamy integrację w modelu
white label
oraz z następującymi platformami e−commerce.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Segmentacja klientów w e-commerce. Jak wykorzystać targetowanie dla zwiększenia konwersji

Czym jest segmentacja klientów i jak ją zrobić, by móc odpowiedno targetować ofertę i podnosić w ten sposób konwersję? Odpowiedź znajdziesz tutaj.

19.09.2023 Poznaj szczegóły

Raport

Kryzys i inflacja naruszyły oszczędności Polaków [RAPORT AUTOPAY]

Trzech na czterech badanych deklaruje, że ich gospodarstwo domowe w ostatnim czasie wydaje więcej pieniędzy niż wcześniej, a co drugi sięgnął po oszczędności.

02.08.2023 Czytaj raport

Ecommerce

Jak podnieść konwersję z działań na TikToku?

W tym artykule omówimy kilka skutecznych strategii, które pomogą właścicielom sklepów internetowych podnieść konwersję z działań na TikToku.

20.06.2023 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store
?>