Niech niesie nas ta sama fala

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się codziennie takim widokiem

Sprawdź oferty pracy

Sprawdź, kogo chętnie przyjmiemy na pokład

Nie ma aktualnie oferty dla Ciebie?

Prześlij nam swoje CV wraz z informacją, jakiej pracy szukasz, a dodamy Cię do naszej bazy i odezwiemy się, gdy ruszy rekrutacja na dane stanowisko.

Wyślij CV

Blue Media (dziś Autopay) znalazła się 4 razy w gronie 11 Najlepszych Pracodawców programu prowadzonego przez firmę doradczą Aon Hewitt.

Czujesz, że płyniemy na tej samej fali?

Sprawdź, jak pracuje się w Autopay i stań się częścią naszego zespołu.

Możesz do nas dołączyć w każdej chwili

Mieszkasz daleko od Sopotu, ale chcesz z nami pracować? Nie ma problemu – rozmowę rekrutacyjną przeprowadzimy online. A jeśli zechcesz nas odwiedzieć – zapraszamy do biura.

Startujesz kiedy chcesz

Jeżeli nie przepadasz za porannym wstawaniem – nie ma problemu. Zaczynamy pracę między 7:00 a 10:00.

PS. Są też tacy, którzy, po porannej przebieżce plażą, o 7:30 odpalają kompy.

Masz szansę na rozwój

Większość załogi jest z nami od wielu lat. Po przyjściu wyznaczyli sobie konkretne cele i realizują je jeden po drugim, rozwijając się jako pracownicy i jako ludzie.

Rozmawiamy

Stawiamy na otwartą komunikację, bo już wielokrotnie przekonaliśmy się, jak wiele pozytywów może przynieść. Pytamy, słuchamy, analizujemy, wyciągamy wnioski.

Jesteśmy młodzi duchem

Pomimo tego, że jesteśmy na rynku od ponad dwóch dekad, wciąż klimatem bliżej nam do startupu, niż do korporacji. Od startupu różni nas to, że załoga liczy już 200 osób. Wciąż zachowujemy jednak tę samą startupową, swobodną kulturę.

Stawiamy na agile

Pracujemy zwinnie – w każdym tego słowa znaczeniu (niektórzy nawet siedzą przy biurkach na piłkach do fitnessu). A tak serio, nie boimy się dynamicznych zmian w projektach, bo wiemy, że w ten sposób powstają rzeczy wielkie.

Trzymamy się zasad fair play

I w biznesie, i w życiu. Wierzymy, że w ten sposób sprawiamy, że żyjemy na co dzień w lepszej rzeczywistości i przyczyniamy się do pozytywnych zmian.

Mamy ducha walki

Nigdy się nie poddajemy. Mierzyliśmy się już z bardzo trudnymi projektami, wymagającymi od nas kreatywności, wytrwałości i niesłabnącej wiary we własne możliwości. Dowieźliśmy wszystkie!

Wchodząc na nasz pokład, możesz mieć pewność, że okręt będzie odpowiednio zaopatrzony, a Ciebie otoczymy właściwą opieką.

3

Mamy 3 biura: w Sopocie, Wrocławiu i Warszawie.

49

Stworzyliśmy niemal 50 produktów, z których korzystają miliony klientów.

198

Tworzymy zespół blisko 200 najlepszych specjalistów w branży fin-tech.

Jesteś zielony, a chcesz być niebieski?

Dopiero zaczynasz studia, ale czujesz, że masz w sobie moc i chciałbyś się nią z nami podzielić. Nie musisz kończyć studiów, by rozpocząć z nami podróż po oceanie doświadczeń!

Przekonaj nas, że już teraz warto Cię zatrudnić i dołącz do naszej niebieskiej załogi – wspieramy młode talenty.

Wyślij zgłoszenie