Chcesz zacząć sprzedawać w internecie?

#ecommerce #płatności online

Uruchom Płatności online Autopay, z których korzysta ponad 33 000 e-sprzedawców, i zapewnij sobie bezpieczny start w branży e-commerce

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Co oferujemy nowym sklepom internetowym?

Niezawodną bramkę płatności, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób można przyjmować płatności, zarządzać zwrotami i wiele więcej.

 • Szeroki wybór metod płatności

  Bramka płatności Autopay obsługuje 99% form płatności dostępnych aktualnie na rynku.

  Dzięki temu masz pewność, że każdy z Twoich klientów będzie mógł skorzystać ze swojej ulubionej metody płatności, bez względu na to czy jest to BLIK, płatność kartą, Pay by link, szybki przelew, czy raty online.

 • Szybkie wdrożenie

  Uruchomienie Płatności online Autopay w Twoim sklepie internetowym może zająć jedynie 30 minut! Wszystko zależy od tego, w oparciu o jakie rozwiązanie powstał Twój e-sklep.

  Najczęściej proces integracyjny zamyka się w okresie do 24 h.

 • Gotowe integracje i wtyczki

  Dostarczamy gotowe rozwiązania, dzięki którym proces uruchomienia płatności przebiega błyskawicznie.

  Poznaj szczegóły:

 • Minimum kosztów

  Jedynym kosztem, jaki ponosisz podczas aktywacji płatności jest przelew weryfikacyjny. Jego wysokość wynosi od 1 do 199 PLN i zależy od typu integracji i formy działalności gospodarczej.

 • Niską prowizję

  Oferujemy jedną z najniższych prowizji od obsługiwanej transakcji. Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, ile wyniesie ona w Twoim przypadku.

 • Proste zwroty

  Jeżeli korzystasz z usług np. Shopera lub Selly możesz zlecać zwroty bezpośrednio z poziomu panelu integratora, a jeżeli używasz którejś z naszych wtyczek – wówczas możesz zlecić zwrot z naszego panelu oplacasie.pl.

Loading...

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Wykorzystanie big data do optymalizacji sprzedaży i marketingu w e-commerce

Odkryj, jak big data może zmienić e-commerce. Poznaj metody zbierania danych, techniki analityczne oraz wyzwania i przyszłość big data na rynku e-commerce.

20.06.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

SEO i marketing treści dla zaawansowanych. Jak dostarczać wartość, która przyciąga klientów?

Dowiedz się, jak zwiększyć widoczność Twojego e-sklepu. Optymalizacja techniczna, budowanie linków, treści dla wyszukiwania głosowego–wszystko w jednym miejscu.

18.06.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Start w e-commerce. Najważniejsze narzędzia, które pomogą Ci odnieść sukces

Poznaj narzędzia dla początkujących e-przedsiębiorców, które pomogą Ci osiągnąć sukces w e-commerce. Od zarządzania treścią po automatyzację marketingu...

17.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store