Rozwiązania płatnicze dla platform marketplace

#płatności online #zakupy przez internet #marketplace

Podnieś konkurencyjność, zwiększ konwersję i dotrzyj ze swoją ofertą do szerszego grona klientów, dzięki wygodnym płatnościom online

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Dlaczego warto wybrać Płatności online Autopay?

Dopasujemy moduł płatności do potrzeb klienta i funkcjonujących u niego schematów sprzedaży.

 • Szeroki wybór metod płatności

  Obsługujemy wszystkie najchętniej wybierane przez klientów metody płatności, od płatności automatycznych 27 największych banków Pay by link (m.in. mTransfer, Pekao24, iPKO), przez płatności kartą (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro), po BLIK, raty online i płatności subskrypcyjne.

 • Bezpieczeństwo płatności

  Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, chroniący dane użytkownika i dane transakcyjne. Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa i stabilności w zakresie obsługi płatności na każdym etapie realizacji transakcji.

 • Doświadczony zespół

  Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 33 000 sprzedawców internetowych, a naszymi partnerami jest kilkaset instytucji finansowych i pożytku publicznego.

  Tworzymy zarówno rozwiązania uniwersalne, jak i szyte na miarę, z których korzystają firmy z wielu różnych branż.

Case study: Eurocash.pl Market

Grupa Eurocash uruchomiła eurocash.pl Market – platformę marketplace łączącą dostawców i producentów z lokalnymi sprzedawcami.

Dzięki modułowi płatności Autopay administracja i obsługa zamówień oraz zwrotów stała się znacznie prostsza i uporządkowana, co przełożyło się na sprawniejszą obsługę detalistów.

Przy tak skomplikowanym projekcie kluczowe było rozpoczęcie wdrożenia modułu płatności od analizy potrzeb i poszczególnych schematów sprzedaży.

Poznaj naszych wieloletnich partnerów

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Raport

Kryzys i inflacja naruszyły oszczędności Polaków [RAPORT AUTOPAY]

Trzech na czterech badanych deklaruje, że ich gospodarstwo domowe w ostatnim czasie wydaje więcej pieniędzy niż wcześniej, a co drugi sięgnął po oszczędności.

02.08.2023 Czytaj raport

Ecommerce

Już 64% Polaków korzysta z e-grocery

Wybuch pandemii Covid-19 był momentem, w których nastąpiło ogromne zainteresowanie rynkiem e-grocery. Jak wygląda ten rynek po kilku latach?

11.07.2023 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Rosną oczekiwania Polaków wobec płatności online [RAPORT AUTOPAY]

Brak możliwości wyboru ulubionej formy płatności to dla większości klientów powód do rezygnacji z internetowych zakupów. Polacy nie przepadają również za...

20.06.2023 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store
?>