Rozwiązania płatnicze dla platform marketplace

#płatności online #zakupy przez internet #marketplace

Podnieś konkurencyjność, zwiększ konwersję i dotrzyj ze swoją ofertą do szerszego grona klientów, dzięki wygodnym płatnościom online

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Dlaczego z Autopay zyskujesz?

Pełny onboarding sprzedawców nawet w 1h

Cały proces odbywa się online i jest maksymalnie uproszczony. Sprzedawca podaje NIP, a my automatycznie uzupełniamy dane. Nie musi załączać żadnych dokumentów, a wszystkie oświadczenia wyraża zaznaczając odpowiedni checkbox.

Wygodne zarządzanie marketplace

Masz do dyspozycji specjalny panel do zarządzania swoim marketplace. Jedno kliknięcie dzieli Cię od wszystkich informacji o transakcjach, obrocie, marży, konwersji, najpopularniejszych kanałach płatności, nowych sprzedawcach, itd. Masz stały wgląd w aktualną sytuację.

Elastyczne rozliczenia

To od Ciebie zależy, jaki sposób rozliczenia wybierzesz. Decyduj o swoich rozliczeniach ze sprzedawcami oraz o tym, w jaki sposób chcesz regulować należności wobec Autopay. W każdej chwili możesz również skorzystać z wypłat na żądanie.

Marketplace zintegrowane z Autopay

Obsługujemy wszystkie metody płatności

Zwiększ swoje obroty dzięki płatnościom odroczonym dla firm

Jedną z metod płatności dostępnych w ramach systemu płatności online Autopay jest spingo, czyli płatności odroczone dla firm. To innowacja na rynku, dzięki której możesz wiele zyskać.

Umożliwiając klientom firmowym finansowanie zakupów, podnosisz atrakcyjność swojej oferty, ograniczasz liczbę porzuconych koszyków i podnosisz sprzedaż.

Finansowanie do 120 000 zł

Możliwość odłożenia spłaty nawet o 90 dni

Pełne bezpieczeństwo – spingo przejmuje ryzyko w przypadku braku zapłaty przez kupującego

Cały proces odbywa się w 100% online

Co wyróżnia nasze płatności online dla marketplace

Bezpieczeństwo płatnośc

Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, chroniący dane użytkownika i dane transakcyjne. Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa i stabilności w zakresie obsługi płatności na każdym etapie realizacji transakcji.

Doświadczony zespół

Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 50 000 sprzedawców internetowych, a naszymi partnerami jest kilkaset instytucji finansowych i pożytku publicznego. Tworzymy zarówno rozwiązania uniwersalne, jak i szyte na miarę, z których korzystają firmy z wielu różnych branż.

Specjalny panel do zarządzania

Jako właściciel marketplace masz dostęp do panelu, w którym znajdziesz wszystkie informacje m.in. o transakcjach, marży, obrotach – aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dzięki nim możesz szybko przeanalizować aktualną sytuację.

Samodzielne ustalanie prowizji

To Ty decydujesz, w jaki sposób rozliczasz się z Autopay oraz ze sprzedawcami korzystającymi z Twojego marketplace. Masz do wyboru trzy różne scenariusze i możesz wybrać ten najkorzystniejszy dla Ciebie.

Atrakcyjne modele rozliczeń

Możesz korzystać jednocześnie z cyklicznych rozliczeń w trybie D+1, gdzie wpłaty klientów trafiają do Ciebie już następnego dnia, oraz wypłat na żądanie, które możesz inicjować w dowolnym momencie.

Zaawansowane opcje raportowania

Oprócz korzystania z predefiniowanych, cyklicznych raportów, możesz zlecić nam opracowanie dodatkowych raportów, które będą uwzględniać wyłącznie te dane, które są Ci w danej chwili potrzebne.

Umożliwiamy integrację z marketplace opartymi na:

O Autopay

1999

rok, w którym weszliśmy na rynek

~300

banków i instytucji to nasi zaufani partnerzy

50 000

sklepów internetowych wybrało nasze płatności online

>10 mld

wartość transakcji obsłużonych przez nas w 2023 r. a

Twój zaufany partner

Od 1 października 2013 roku cieszymy się statusem krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Polski Nadzór Finansowy.

Od 2011 roku, na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową nadzorowaną przez NBP.

Uzyskaliśmy certyfikaty PCI DSS i PCI 3DS, umożliwiające przetwarzanie danych kart w systemach IT i bramkach płatniczych.

Jesteśmy wpisani na listę oficjalnych dostawców dla Visa i Mastercard.

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Integracja płatności WooCommerce – przewodnik dla Twojego e-sklepu

Dowiedz się, jak uruchomić płatności WooCommerce od Autopay, aby zwiększyć zadowolenie klientów i poprawić konwersję. Poznaj lepiej nasze rozwiązania płatnicze.

15.07.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Zarządzanie płatnościami w e-commerce – narzędzia i porady dla małych biznesów

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać płatnościami dla e-sklepów. Przegląd narzędzi i porad, które pomogą małym biznesom i startupom w optymalizacji procesów.

08.07.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Wpływ regulacji prawnych na przyszłość płatności cyfrowych

Dowiedz się, jak GDPR, PSD2 i inne kluczowe regulacje wpływają na sektor fintech i ecommerce. Dowiedz się, jakie wyzwania i szanse niosą nowe przepisy.

28.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store