Rozwiązania dla branży sportowej

#płatności online #bilety online #bramka SMS

Nowoczesne narzędzia płatnicze i komunikacyjne, które usprawniają obsługę uczestników zajęć i wydarzeń sportowych oraz gwarantują bezpieczeństwo transakcji

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Współpracujemy ze związkami sportowymi, szkółkami, profesjonalnymi akademiami oraz organizatorami wydarzeń sportowych o zasięgu ogólnokrajowym. Oto rozwiązania, z których najczęściej korzystają.

 • Płatności online

  • Bramka płatnicza Autopay pozwala na przyjmowanie płatności za zajęcia lub bilety na wydarzenia sportowe za pośrednictwem posiadanej strony www.
  • Klienci mogą wybrać swoją ulubioną metodę płatności. Obsługujemy m.in. płatności Pay by link, kartami płatniczymi, szybkim przelewem i BLIK-iem oraz płatności cykliczne.
  • Środki wpłacone przez klienta mogą się znaleźć się na koncie firmowym jeszcze tego samego dnia.
 • Bramka SMS

  • Bramka SMS jest elementem systemu zarządzania relacjami z kibicami, umożliwiającym masową wysyłkę wiadomości SMS.
  • Dzięki bramce SMS przekażesz ważne informacje o wydarzeniu, prześlesz zakupiony bilet lub wyślesz link do płatności - mając pewność, że wiadomość szybko dotrze do właściwej osoby.
  • Możesz również wykorzystywać bramkę SMS do komunikacji marketingowej.

Co zyskasz korzystając z naszych rozwiązań?

Pełen monitoring płatności

Masz stały wgląd w liczbę sprzedanych biletów lub opłaconych składek członkowskich. Dzięki temu możesz przypomnieć swoim klientom o przeterminowanych płatnościach lub zbliżających się opłatach.

Nasze narzędzia pozwolą Ci zwiększyć kontrolę nad płatnościami i zadbać o płynność finansową.

Szeroki wybór metod płatności

Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze metody płatności, w tym szybkie przelewy, BLIK, czy płatności subskrypcyjne, które są szczególnie przydatne, jeżeli prowadzisz np. szkółkę sportową.

Bramka płatności umożliwia również wygodną obsługę zwrotów, np. w przypadku odwołania imprezy sportowej.

Przewagę konkurencyjną

Umożliwiając swoim klientom kupno biletów lub opłacenie zajęć bezpośrednio na swojej stronie internetowej, profesjonalizujesz swoją ofertę.

Dajesz jasny sygnał, że zależy Ci na komforcie Twoich klientów i rozwijasz się, żeby świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie.

Klienci to doceniają.

Zacznij pobierać płatności

Z naszych rozwiązań korzystają już

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Raport

Kryzys i inflacja naruszyły oszczędności Polaków [RAPORT AUTOPAY]

Trzech na czterech badanych deklaruje, że ich gospodarstwo domowe w ostatnim czasie wydaje więcej pieniędzy niż wcześniej, a co drugi sięgnął po oszczędności.

02.08.2023 Czytaj raport

Ecommerce

Rosną oczekiwania Polaków wobec płatności online [RAPORT AUTOPAY]

Brak możliwości wyboru ulubionej formy płatności to dla większości klientów powód do rezygnacji z internetowych zakupów. Polacy nie przepadają również za...

20.06.2023 Poznaj szczegóły

Ecommerce

3 metody płatności najchętniej wybierane przez klientów sklepów internetowych

Każdy sklep internetowy, który chce prowadzić efektywną sprzedaż, powinien być zintegrowany z bramką płatności gwarantującą obsługę różnych metod płatności

16.05.2023 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store
?>