Blue Media w ITWiz Best 100

#nagroda dla Blue Media #ITWIz

22.10.2015
Udostępnij:

Blue Media po raz kolejny znalazła się w zestawieniu największych przedsiębiorstw IT w Polsce.

Tym razem w rankingu  opracowanym przez magazyn branżowy ITWiz sopocka spółka fintech znalazła się tuż za takim gigantem jak Cisco, a wyprzedziła m.in. polski oddział Samsunga, Apple czy SAP​.

Ranking ITWiz Best 100 opiera się na porównaniu przychodów działających na polskim rynku spółek. Z obrotem na poziomie blisko 600 mln złotych Blue Media została sklasyfikowana na 17. miejscu.

- Obecność w tym zestawieniu jest potwierdzeniem naszej pozycji na rynku usług IT. – komentuje Sebastian Ptak, członek zarządu Blue Media, operatora Systemu Płatności BlueCash – Od lat rozwijamy się w sposób dynamiczny, a za razem bardzo zrównoważony. Warto podkreślić, że wynik finansowy na poziomie 600 mln obrotu uzyskaliśmy zatrudniając niecałe 100 osób.

Przeczytaj także:

Artykuł

Płatności Autopay na autostradzie A2 w aplikacji ING Banku Śląskiego

W aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego, dzięki współpracy z Autopay, pojawiła się możliwość automatycznego opłacania przejazdów autostradą A2 na odcinku Poznań-Konin.

10.04.2026 Czytaj więcej

Artykuł

Autopay wspiera rejestrację kart eSIM w Play

Autopay wspiera zdalną rejestrację prepaidowych kart eSIM w sieci Play. Cały proces odbywa się online i wykorzystuje technologię fotoweryfikacji

03.03.2026 Czytaj więcej

Artykuł

Autopay uruchamia Zero Delay Economy Hub

Autopay stawia tezę: globalna infrastruktura finansowa musi działać w czasie rzeczywistym.

17.02.2026 Czytaj więcej