Nie trać życia na płacenie rachunków

#płatności automatyczne #płatności za rachunki #płatności kartą

17.06.2016
Udostępnij:

Visa wspólnie z Blue Media promuje automatyczne płatności kartą za rachunki przy wykorzystaniu serwisu bm.pl.

​Rejestrując kartę Visa w serwisie bm.pl, konsumenci zyskują 5% zwrotu za opłacane cyklicznie rachunki.

Od początku czerwca trwa wspólna kampania Visa i Blue Media, właściciela serwisu bm.pl, pod hasłem „Nie trać życia na płacenie rachunków”. Konsumenci, którzy zdecydują się zapisać swoją kartę Visa w serwisie bm.pl i dokonywać w ten sposób cyklicznych, automatycznych płatności za rachunki – np. za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet – otrzymają 5% zwrotu za takie płatności.

„Celem naszej kampanii organizowanej wspólnie z Blue Media jest upowszechnianie automatycznych płatności kartami Visa za rachunki gospodarstw domowych. Poprzez kampanię chcemy też zachęcić do opłacania takich rachunków przez kanały elektroniczne za pomocą karty. Zapisanie swojej karty Visa w serwisie bm.pl pozwoli konsumentom na wygodne, szybkie i automatyczne opłacanie swoich rachunków z jednego miejsca. To ogromne ułatwienie” – komentuje Adrian Kurowski, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Kampania potrwa do 3 lipca br. Wspierają ją działania reklamowe realizowane w internecie – m.in. na portalach Gazeta.pl, Interia.pl, Wp.pl, w wyszukiwarce Google czy w serwisie społecznościowym Facebook.

„Stworzony przez nas robot finansowy bm.pl jest idealnym rozwiązaniem do korzystania z automatycznych płatności kartami Visa. Dzięki zapisaniu karty konsumenci nie muszą pamiętać o terminowym opłacaniu swoich rachunków, ponieważ takie płatności dokonywane są automatycznie w terminie. Mamy nadzieję, że nasza kampania i promocyjny zwrot 5% wartości transakcji zrealizowanej za pomocą płatności cyklicznej w bm.pl wzbudzi zainteresowanie naszych obecnych i potencjalnych klientów” – komentuje Damian Lüdke, Marketing Director, Blue Media.

Więcej informacji nt. kampanii promującej automatyczne płatności Visa za pośrednictwem serwisu bm.pl znajduje się na stronie: https://bm.pl/#!/plac-automatycznie-rachunki-z-kar...

Płatności cykliczne są dostępne w Polsce od dawna, jednak nie cieszą się jeszcze tak dużą popularnością jak w krajach Europy Zachodniej. Ich największą zaletą jest wygoda – są one dokonywane automatycznie i obciążają bezpośrednio rachunek karty Visa, która została zapisana u detalisty lub dostawcy płatności. Użytkownicy, którzy decydują się na ten sposób płacenia za rachunki, mogą mieć pewność, że zawsze zostaną one opłacone na czas.

Za rachunki w internecie można płacić dowolną kartą Visa – debetową, kredytową lub przedpłaconą, wydaną zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom – w taki sam sposób, jak podczas zakupów w sklepach internetowych.

Przeczytaj także:

Artykuł

Płatności kartą jednym kliknięciem dostępne w Autopay dzięki współpracy z Mastercard

Płatności kartą jednym kliknięciem dostępne w Autopay dzięki współpracy z Mastercard

12.06.2024 Czytaj więcej

Raport

Bieżące wydatki drenują kieszenie Polaków. Jak oceniamy swoją sytuację finansową i mieszkaniową? [RAPORT AUTOPAY]

Mimo spadku inflacji Polki i Polacy wciąż mocno trzymają się za portfele. W ostatnim czasie po oszczędności musiała sięgnąć niemal połowa badanych.

05.06.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Autopay podpisuje Kartę Różnorodności

Autopay podpisuje Kartę Różnorodności

28.05.2024 Czytaj więcej