Płatności WooCommerce

#ecommerce #płatności online #WooCommerce

Sprawdź, jak wdrożyć Płatności online Autopay w Twoim sklepie internetowym na WordPressie

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Dlaczego płatności Autopay dla WooCommerce to najlepsze rozwiązanie?

Nasze płatności zapewniają dostęp do wszystkich najpopularniejszych metod płatności, co przekłada się na wyższą konwersję.

 • Błyskawiczna realizacja

  Środki wpłacone przez Twojego klienta będą na Twoim koncie już następnego dnia.

 • Prosta obsługa

  Wystarczy pobrać wtyczkę i zainstalować ją w swoim e-sklepie na WordPressie.

 • Niska prowizja

  Płatności WooCommerce mają jedną z najniższych prowizji na rynku.

 • 100% bezpieczeństwa

  Płatności Autopay są oparte na stabilnej i sprawdzonej technologii, z której korzystają największe banki i wiele instytucji.

 • Łatwa obsługa zamówień

  Status zamówień opłaconych przy pomocy Płatności WooCommerce zmienia się automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

 • Wygodne zwroty

  Możesz dokonać zwrotu należności bezpośrednio na portal.autopay.eu/admin.

Loading...

Chcesz korzystać z Płatności WooCommerce w swoim serwisie www?

Zacznij od pobrania wtyczki, a następnie kieruj się tą instrukcją aktywacji. Pobierz wtyczkę

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

WooCommerce jest popularną wtyczką do WordPressa, która umożliwia przekształcenie zwykłego serwisu www w sklep internetowy. Wtyczka pozwala sprawnie zarządzać całym asortymentem oraz wszystkimi procesami sprzedażowymi. Dzięki integracji pomiędzy Autopay a WooCommerce, płatności online w sklepie można aktywować w ciągu jednego dnia.
Pobierz wtyczkę Autopay dla platformy WooCommerce.
Następnie zaloguj się do panelu administracyjnego na platformie WordPress.
Wyszukaj wtyczkę WooCommerce i kliknij przycisk “Instaluj”.
Po zakończonej instalacji kliknij przycisk “Aktywuj”. Płatności WooCommerce czekają na pierwsze transakcje!

To jedna z kluczowych kwestii, ponieważ od dostępności ulubionej metody płatności często zależy wybór tego, a nie innego sklepu internetowego przez kupującego. Płatności online Autopay zapewniają dostęp do wszystkich najpopularniejszych metod płatności (w tym WooCommerce płatności kartą). Ponadto klienci Twojego sklepu internetowego, którzy wybiorą nasze WooCommerce płatności, będą mogli korzystać z BLIKA, Google Play, szybkich przelewów i wielu innych metod płatności.

WooCommerce płatności od Autopay oferują szereg istotnych funkcjonalności, takich jak:

 • obsługa powiadomień o statusie transakcji (notyfikacje XML),
 • obsługa wielu sklepów jednocześnie (z użyciem jednego modułu),
 • obsługa zakupów bez rejestracji w serwisie,
 • wybór banku po stronie sklepu i bezpośrednie przekierowanie do płatności w wybranym banku.

Aktywne płatności WooCommerce to pierwszy krok do rozpoczęcia sprzedaży online w Twoim nowym sklepie internetowym. Płatności online to dziś konieczność, jeśli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona klientów. Kupujący zwracają uwagę nie tylko na to, z jakim metod płatności mogą skorzystać, lecz również na bezpieczeństwo transakcji. Dlatego tak ważny jest wybór zaufanego operatora, który zadba o najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie realizacji transakcji oraz ochrony danych klientów.

W Autopay nad niezawodnością i bezpieczeństwem wszystkich procesów czuwa zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie płatności internetowych. Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, chroniący dane użytkownika i dane transakcyjne. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa i stabilności w zakresie obsługi płatności na każdym etapie realizacji transakcji.

Gdy wpiszesz w popularną wyszukiwarkę frazę WooCommerce bramki płatności, w wynikasz zobaczysz szereg mniej i bardziej zaawansowanych rozwiązań. WooCommerce płatności od Autopay można z całą pewnością zaliczyć do tej drugiej grupy. Nasz moduł płatności zapewnia dostęp do wszystkich rozwiązań płatniczych, których potrzebujesz w swoim sklepie, by cieszyć się rosnącą sprzedażą i zaufaniem klientów.

Skorzystaj z powyższego kalkulatora, by poznać szacunkowe koszty obsługi płatności online i nie zwlekaj, tylko zacznij korzystać z Płatności online Autopay już dziś.

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Jak wykorzystać dane do rozwoju sklepu online?

Zwiększ sprzedaż i popraw doświadczenie klientów, dzięki analizie danych. Odkryj skuteczne narzędzia, personalizację oferty i dynamiczne strategie cenowe.

25.06.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Zarządzanie zmianami i niepewnością w biznesie internetowym

Odkryj, jak zarządzać niepewnością i przekształcać wyzwania w okazje do rozwoju. Przygotuj się na podróż w świat zarządzania zmianami w e-commerce.

24.06.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Wykorzystanie big data do optymalizacji sprzedaży i marketingu w e-commerce

Odkryj, jak big data może zmienić e-commerce. Poznaj metody zbierania danych, techniki analityczne oraz wyzwania i przyszłość big data na rynku e-commerce.

20.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store