Płatności w inFakt

#płatności online #link do płatności

Sprawdź, jak dzięki naszym płatnościom online przedsiębiorcy mogą przyspieszyć otrzymanie należności za wystawiane przez siebie faktury

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Poznaj możliwości, jakie dają szybkie płatności w aplikacji inFakt

inFakt.pl to serwis dla przedsiębiorców, umożliwiający wystawianie faktur i prowadzenie księgowości online.

  • Opłaty skarbowe

    Dzięki integracji z płatnościami online Autopay, każdy użytkownik inFaktu może opłacić podatki lub należności wobec ZUS-u bezpośrednio w swoim panelu administracyjnym w serwisie.

    Przed integracją musiał zalogować sie do inFaktu, sprawdzić wysokość należności, zalogować się do bankowości internetowej, przekopiować wszystkie dane i zlecić przelew, po czym wrócić do inFaktu i oznaczyć należności jako opłacone. Teraz zleca płatność jednym kliknięciem, a reszta dzieje się automatycznie.

  • Link do płatności

    Link umożliwiający wykonanie szybkiej płatności jest widoczny na fakturze, którą użytkownik inFaktu wysyła swojemu klientowi. Dzięki niemu może znacznie przyspieszyć otrzymanie należności, ponieważ klient nie musi, tak jak do tej pory, najpierw logować się do swojej bankowości, uzupełniać danych transakcji i zlecać przelewu. W zamian klika link i potwierdza przelew na uzupełnione wcześniej (automatycznie) dane. Cały proces zajmuje zaledwie kilkanaście sekund, a ryzyko popełnienia błędu przy wpisywaniu danych nie istnieje.

Komentarz eksperta

Nasze rozwiązanie upraszcza i przyspiesza otrzymywanie należności za wystawiane faktury w inFakt. Kontrahent zwolniony z obowiązku wypełniania szeregu okienek danymi do przelewu, może go wykonać w każdej chwili z poziomu e-maila, co ma bezpośredni wpływ na szybkość otrzymania należności przez wystawcę faktur.

Po pierwszym etapie skoncentrowaliśmy się na rozwoju usługi o nowe metody płatności i wykorzystanie natychmiastowych przelewów podczas wysyłania środków do wystawców faktur. Takie rozwiązanie znane jest z wielu banków, w których Autopay z powodzeniem realizuje usługę przelewów w czasie rzeczywistym – Dawid Adamczyk, Regional Sales Director w Autopay S.A.

Zacznij pobierać płatności
Loading...

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Zarządzanie płatnościami w e-commerce – narzędzia i porady dla małych biznesów

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać płatnościami dla e-sklepów. Przegląd narzędzi i porad, które pomogą małym biznesom i startupom w optymalizacji procesów.

08.07.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Wpływ regulacji prawnych na przyszłość płatności cyfrowych

Dowiedz się, jak GDPR, PSD2 i inne kluczowe regulacje wpływają na sektor fintech i ecommerce. Dowiedz się, jakie wyzwania i szanse niosą nowe przepisy.

28.06.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Korzyści z cloud connectivity dla akceptantów płatności

Przyjmujesz płatności? Zobacz, jak chmura może wspierać rozwój Twojego biznesu, zapewniając skalowalność, bezpieczeństwo i optymalizację procesów płatniczych.

14.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store