Szybka aktywacja bramki płatniczej

#Shoper #WooCommerce #Magento #PrestaShop #OpenCart #Sky Shop

Skorzystaj z gotowych integracji i wtyczek, żeby w wygodny sposób uruchomić płatności online w swoim serwisie internetowym

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Bramka płatnicza Autopay jest zintegrowana z najpopularniejszymi rozwiązaniami dla e-commerce

Uruchom płatności online już dziś – bez konieczności podpisywania umów i angażowania programistów.

Płatności WooCommerce

Umożliwiaj klientom zakupy bez rejestracji i płatności z wykorzystaniem ich ulubionych metod. Pobierz darmową wtyczkę i uruchom płatności online w swoim sklepie na WordPressie.

Dowiedz się więcej
Płatnosci Prestashop

Uruchom bramkę płatniczą wyróżniającą się krótkim i prostym procesem transakcyjnym sprzyjającym wysokiej konwersji. Pobierz moduł płatności i aktywuj bramkę w 15 minut.

Dowiedz się więcej
Płatności Magento

Zarządzaj wieloma sklepami jednocześnie, korzystaj z wbudowanych narzędzi analitycznych i ciesz się wysoką konwersją. Pobierz wtyczkę do Magento i aktywuj płatności online.

Dowiedz się więcej
Płatności Comarch

Dostęp do najpopularniejszych metod płatności, łatwe zwroty, szybki dostęp do środków. Aktywuj Płatności online Autopay w e-sklepie Comarch. Cały proces zajmuje do 24 h.

Dowiedz się więcej
Płatności Shopify

Wdrożenie odbywa się we współpracy z firmą Brand Active. Korzystając z naszego kodu: BMBA50 – zyskujesz 50% zniżki na usługę. Aktywuj bramkę płatniczą Autopay i rozwiń swój biznes internetowy.

Dowiedz się więcej
Płatności SOTE

Skorzystaj z gotowej integracji i uruchom bezpieczne płatności online w ciągu 1 dnia – bez konieczności podpisywania umowy i angażowania programistów. Aktywuj usługę zgodnie z instrukcją.

Dowiedz się więcej
Płatności Selly

Płatności online Autopay są w pełni wbudowane w platformę Selly. Aktywuj bramkę i korzystaj z popularnych metod płatności (również płatności subskrypcyjnych i ratalnych) oraz szybkich zwrotów.

Dowiedz się więcej
Płatności Shoper

Prosta aktywacja, szeroki wachlarz dostępnych metod płatności i promocja dla nowych sklepów – 0% prowizji przez pierwsze 3 miesiące. Aktywuj płatności online w kilkanaście minut i zacznij zarabiać już dziś.

Dowiedz się więcej
Płatności Sky-Pay

Integracja pozwala na szybkie aktywowanie płatności online w sklepach na platformie Sky-Shop. Proces zajmuje zazwyczaj do 48 godzin. Aktywuj bramkę płatniczą i zwiększaj swoje dochody ze sprzedaży online.

Dowiedz się więcej
Płatności Shopware

Wystarczy, że zainstalujesz i skonfigurujesz wtyczkę Autopay, żeby móc odbierać płatności online w swoim sklepie internetowym zbudowanym w oparciu o platformę Shopware.

Dowiedz się więcej
Płatności OpenCart

Instalacja dodatku nie wymaga konfiguracji plików na serwerze – wystarczy, że wypełnisz pola odpowiednimi danymi. Aktywacja płatności zajmuje kilkanaście minut i nie wymaga wsparcia IT.

Dowiedz się więcej

Wyróżnia nas

Niska prowizja

Bez żadnych dodatkowych kosztów

Szybkie wdrożenie

Uruchomienie płatności online jest możliwe nawet w 30 minut

Kompleksowość

Wszystkie formy płatności online w ramach jednego rozwiązania

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje są zabezpieczone protokołem SSL, a płatności kartą dodatkowo standardem 3D−Secure.

Oferujemy również integrację płatności online w modelu white label

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys. 

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Sky-Shop – jakie możliwości daje ta platforma e-commerce?

Sky-Shop to polska platforma e-commerce, obecna na naszym rynku już od 2009 r. Umożliwia zarówno uruchomienie własnego sklepu internetowego...

25.04.2023 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Najważniejsze funkcjonalności PrestaShop

PrestaShop to jedna z najpopularniejszych platform open source dla e-commerce. Umożliwia bezpłatne tworzenie i prowadzenie w pełni funkcjonalnych sklepów intern

02.03.2023 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Platforma e-commerce dla dużego sklepu internetowego. Na co zwrócić uwagę?

Przy tak wielu platformach e-commerce do wyboru, bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na to, które funkcje mają największe znaczenie dla Twojej firmy.

09.02.2023 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store
?>