Szybka aktywacja bramki płatniczej

#Shoper #WooCommerce #Magento #PrestaShop #OpenCart #Sky Shop

Skorzystaj z gotowych integracji i wtyczek, żeby w wygodny sposób uruchomić płatności online w swoim serwisie internetowym

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Bramka płatnicza Autopay jest zintegrowana z najpopularniejszymi rozwiązaniami dla e-commerce

Uruchom płatności online już dziś – bez konieczności podpisywania umów i angażowania programistów.

Płatności WooCommerce

Umożliwiaj klientom zakupy bez rejestracji i płatności z wykorzystaniem ich ulubionych metod. Pobierz darmową wtyczkę i uruchom płatności online w swoim sklepie na WordPressie.

Dowiedz się więcej
Płatnosci Prestashop

Uruchom bramkę płatniczą wyróżniającą się krótkim i prostym procesem transakcyjnym sprzyjającym wysokiej konwersji. Pobierz moduł płatności i aktywuj bramkę w 15 minut.

Dowiedz się więcej
Płatności Magento

Zarządzaj wieloma sklepami jednocześnie, korzystaj z wbudowanych narzędzi analitycznych i ciesz się wysoką konwersją. Pobierz wtyczkę do Magento i aktywuj płatności online.

Dowiedz się więcej
Płatności Comarch

Dostęp do najpopularniejszych metod płatności, łatwe zwroty, szybki dostęp do środków. Aktywuj Płatności online Autopay w e-sklepie Comarch. Cały proces zajmuje do 24 h.

Dowiedz się więcej
Płatności Shopify

Wdrożenie odbywa się we współpracy z firmą Brand Active. Korzystając z naszego kodu: BMBA50 – zyskujesz 50% zniżki na usługę. Aktywuj bramkę płatniczą Autopay i rozwiń swój biznes internetowy.

Dowiedz się więcej
Płatności SOTE

Skorzystaj z gotowej integracji i uruchom bezpieczne płatności online w ciągu 1 dnia – bez konieczności podpisywania umowy i angażowania programistów. Aktywuj usługę zgodnie z instrukcją.

Dowiedz się więcej
Płatności Selly

Płatności online Autopay są w pełni wbudowane w platformę Selly. Aktywuj bramkę i korzystaj z popularnych metod płatności (również płatności subskrypcyjnych i ratalnych) oraz szybkich zwrotów.

Dowiedz się więcej
Płatności Shoper

Prosta aktywacja, szeroki wachlarz dostępnych metod płatności i promocja dla nowych sklepów – 0% prowizji przez pierwsze 3 miesiące. Aktywuj płatności online w kilkanaście minut i zacznij zarabiać już dziś.

Dowiedz się więcej
Płatności Sky-Pay

Integracja pozwala na szybkie aktywowanie płatności online w sklepach na platformie Sky-Shop. Proces zajmuje zazwyczaj do 48 godzin. Aktywuj bramkę płatniczą i zwiększaj swoje dochody ze sprzedaży online.

Dowiedz się więcej
Płatności Shopware

Wystarczy, że zainstalujesz i skonfigurujesz wtyczkę Autopay, żeby móc odbierać płatności online w swoim sklepie internetowym zbudowanym w oparciu o platformę Shopware.

Dowiedz się więcej
Płatności OpenCart

Instalacja dodatku nie wymaga konfiguracji plików na serwerze – wystarczy, że wypełnisz pola odpowiednimi danymi. Aktywacja płatności zajmuje kilkanaście minut i nie wymaga wsparcia IT.

Dowiedz się więcej
Płatności TrisoSHOP

Dzięki integracji platformy TrisoSHOP z bramką płatniczą Autopay, możesz aktywować usługę w zaledwie kilka minut – bez konieczności angażowania programistów

Dowiedz się więcej

Wyróżnia nas

Niska prowizja

Bez żadnych dodatkowych kosztów

Szybkie wdrożenie

Uruchomienie płatności online jest możliwe nawet w 30 minut

Kompleksowość

Wszystkie formy płatności online w ramach jednego rozwiązania

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje są zabezpieczone protokołem SSL, a płatności kartą dodatkowo standardem 3D−Secure.

Oferujemy również integrację płatności online w modelu white label

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Płatności Shopify vs. WooCommerce – które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim e-commerce?

Poznaj kluczowe różnice między systemami płatności Shopify i WooCommerce, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla skalowania Twojego sklepu internetowego.

21.03.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Pierwsze kroki w prowadzeniu sklepu internetowego na platformie OpenCart

Przeczytaj krótki przewodnik o zakładaniu i konfiguracji sklepu na OpenCart, aby poznać najlepsze praktyki i zacząć sprzedawać swoje produkty w sieci.

26.02.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Jak zwiększyć atrakcyjność Twojego sklepu online, np. na Sky-Shop?

Masz sklep na Sky-Shop i zastanawiasz się jak go rozwijać? Płatności Sky-Pay pomogą Ci przyciągnąć klientów, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo płatności.

23.11.2023 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store