Płatność 1−Click

#płatności online #płatności 1click

Aktywuj usługę szybkich płatności jednym kliknięciem, żeby jeszcze bardziej uprościć proces zakupowy i podnieść konwersję

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jakie są płatności jednym kliknięciem?

Dzięki Płatnościom 1-Click znacznie skrócisz proces płatności i, zapewniając swoim klientom wygodę, skutecznie zmniejszysz liczbę porzuconych koszyków.

 • Proste w obsłudze

  Płatność 1-Click to kolejny sposób na wygodne zlecanie płatności z wykorzystaniem kart płatniczych.

  Pozwalają na realizowanie szybkich płatności, bez konieczności każdorazowego podawania przez klienta wszystkich danych uwierzytelniających kartę.

  Proces obsługi płatności polega na jednorazowej autoryzacji płatności kartą i przypisaniu danych karty do konkretnego klienta.

 • Bezpieczne

  Pierwsza transakcja zabezpieczona jest protokołem 3D-Secure, natomiast kolejne realizowane są na podstawie przesłanego przez partnera żądania obciążenia karty.

  Partner, bez dodatkowej licencji PCI DSS, może przechowywać sześć pierwszych lub cztery ostatnie cyfry numeru karty klienta oraz niepowtarzalny identyfikator transakcji nadany przez system płatności Autopay.

 • Użyteczne

  Płatności jednym kliknięciem to doskonałe rozwiązanie dla sklepów, które mają szerokie grono powracających klientów.

  Rozwiązanie pozwala zadbać sprzedawcom o lojalnych klientów i tak zmodyfikować proces zakupowy, żeby był dla nich jak najwygodniejszy.

  Klient nie musi się logować, ani zakładać konta, a może zrealizować transakcję w zaledwie kilka sekund.

Zapewniamy integrację w modelu
white label
oraz z następującymi platformami e−commerce.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Dlaczego warto dodać Płatności 1-Click do oferty?

Możliwość zrealizowania płatności jednym kliknięciem to przede wszystkim szybkość i wygoda. Czas przeznaczony na zakup zostaje zredukowany do niezbędne minimum i może wynieść nawet 1 sekundę.

Klient nie musi logować się do konta operatora płatności, a cały mechanizm płatniczy opiera się o token karty płatniczej/banku.

Dodatkową zaletą rozwiązania jest to, że klient może podpiąć kilka kart lub rachunków bankowych i korzystać z nich zamiennie.

Dzięki płatności 1-click komfort przeprowadzania transakcji jest jednakowy, bez względu na to z jakiego urządzenia korzysta w danym momencie klienta.

Można w ten sposób potwierdzać płatność na urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym, takim jak tablet czy smartfon.

Zacznij pobierać płatności

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Zarządzanie płatnościami w e-commerce – narzędzia i porady dla małych biznesów

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać płatnościami dla e-sklepów. Przegląd narzędzi i porad, które pomogą małym biznesom i startupom w optymalizacji procesów.

08.07.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Wpływ regulacji prawnych na przyszłość płatności cyfrowych

Dowiedz się, jak GDPR, PSD2 i inne kluczowe regulacje wpływają na sektor fintech i ecommerce. Dowiedz się, jakie wyzwania i szanse niosą nowe przepisy.

28.06.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Korzyści z cloud connectivity dla akceptantów płatności

Przyjmujesz płatności? Zobacz, jak chmura może wspierać rozwój Twojego biznesu, zapewniając skalowalność, bezpieczeństwo i optymalizację procesów płatniczych.

14.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store