Visa to wygodny sposób na szybkie płatności w internecie

#płatności online #Visa

Visa "Kliknij i zapłać" to portfel cyfrowy, który umożliwia dodanie różnych kart płatniczych – nie tylko Visa – i płacenie nimi za zakupy w sieci bez podawania za każdym razem danych karty

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jakie są płatności portfelem Visa?

Obecnie w programie łatwych, szybkich i bezpiecznych płatności internetowych z uczestniczy Visa, Mastercard i American Express.

  • Proste w obsłudze

    Żeby aktywować portfel Visa, należy dodać kartę Visa za pośrednictwem prostego formularza dostępnego na stronie dostawcy. Chcąc zapłacić za zakupy portfelem Visa należy szukać takiej ikony i to wszystko.

  • W 100% bezpieczne

    Visa korzysta z zaawansowanych technologii i systemów ochrony płatności, które zabezpieczają kartę przed nieuprawnionych użyciem.

  • Wygodne

    Po skonfigurowaniu portfela Visa, można w prosty i szybki sposób płacić za zakupy lub rachunki kartą – bez każdorazowego uzupełniania jej danych.

Z wykorzystaniem e-portfela Visa można zapłacić za rachunki od

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Dlaczego warto dodać płatność portfelem Visa do oferty?

Płatności Visa są szeroko stosowane, ponieważ umożliwiają dokonanie płatności za zakupy w sposób wygodny i bezpieczny. Kluczową zaletą rozwiązania jest to, że dokonując płatności nie trzeba już podawać haseł, wprowadzać numeru karty, ani wypełniać długich formularzy, by dokonać zakupu.

Dzięki charakterystycznemu znakowi, płatności portfelem Visa są łatwo zauważalne i klienci nie mają trudności ze znalezieniem wybranej metody płatności.

Płatności Visa są dostępne wszędzie tam, gdzie widnieje taka ikona .

Obecnie w programie płatności Visa uczestniczą: Visa, MasterCard i American Express.

Płatności są możliwe również z wykorzystaniem urządzenia mobilnego.

Zacznij pobierać płatności

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Fintech

Korzyści z cloud connectivity dla akceptantów płatności

Przyjmujesz płatności? Zobacz, jak chmura może wspierać rozwój Twojego biznesu, zapewniając skalowalność, bezpieczeństwo i optymalizację procesów płatniczych.

14.06.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Integracja z Visa i Mastercard – klucz do globalnej konkurencyjności dla dostawców usług płatniczych (PSP)

Dowiedz się, jak taka integracja umożliwia dostawcom usług płatniczych globalną ekspansję, zwiększenie konkurencyjności oraz zapewnienie szybkich transakcji.

31.05.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Jak wykorzystać analizy płatności do zwiększenia przychodów sklepu internetowego?

Dowiedz się, jak wykorzystać analizę danych płatności do zrozumienia zachowań klientów, optymalizacji oferty sklepu osiągnięcia lepszym wyników finansowych.

28.05.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store