Chcesz zacząć sprzedawać w internecie?

#ecommerce #płatności online

Uruchom Płatności online Autopay, z których korzysta ponad 33 000 e-sprzedawców, i zapewnij sobie bezpieczny start w branży e-commerce

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Co oferujemy nowym sklepom internetowym?

Niezawodną bramkę płatności, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób można przyjmować płatności, zarządzać zwrotami i wiele więcej.

 • Szeroki wybór metod płatności

  Bramka płatności Autopay obsługuje 99% form płatności dostępnych aktualnie na rynku.

  Dzięki temu masz pewność, że każdy z Twoich klientów będzie mógł skorzystać ze swojej ulubionej metody płatności, bez względu na to czy jest to BLIK, płatność kartą, Pay by link, szybki przelew, czy raty online.

 • Szybkie wdrożenie

  Uruchomienie Płatności online Autopay w Twoim sklepie internetowym może zająć jedynie 30 minut! Wszystko zależy od tego, w oparciu o jakie rozwiązanie powstał Twój e-sklep.

  Najczęściej proces integracyjny zamyka się w okresie do 24 h.

 • Gotowe integracje i wtyczki

  Dostarczamy gotowe rozwiązania, dzięki którym proces uruchomienia płatności przebiega błyskawicznie.

  Poznaj szczegóły:

 • Minimum kosztów

  Jedynym kosztem, jaki ponosisz podczas aktywacji płatności jest przelew weryfikacyjny. Jego wysokość wynosi od 1 do 199 PLN i zależy od typu integracji i formy działalności gospodarczej.

 • Niską prowizję

  Oferujemy jedną z najniższych prowizji od obsługiwanej transakcji. Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, ile wyniesie ona w Twoim przypadku.

 • Proste zwroty

  Jeżeli korzystasz z usług np. Shopera lub Selly możesz zlecać zwroty bezpośrednio z poziomu panelu integratora, a jeżeli używasz którejś z naszych wtyczek – wówczas możesz zlecić zwrot z naszego panelu oplacasie.pl.

Loading...

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Jak wykorzystać analizy płatności do zwiększenia przychodów sklepu internetowego?

Dowiedz się, jak wykorzystać analizę danych płatności do zrozumienia zachowań klientów, optymalizacji oferty sklepu osiągnięcia lepszym wyników finansowych.

28.05.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Jaka będzie przyszłość e-commerce według raportu "Żyjesz w phygitalu, choć o tym nie wiesz"?

Dowiedz się, jak integracja świata online i offline, personalizacja doświadczeń zakupowych oraz smartfony zmieniają sposób, w jaki konsumenci dokonują zakupów.

27.05.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Zwiększanie efektywności procesów płatniczych dzięki innowacyjnym rozwiązaniom API

Poznaj, jak nowoczesne API transformują procesy płatnicze, zwiększając ich efektywność, automatyzując rutynowe zadania i poprawiając doświadczenie użytkowników.

24.05.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store