Ekspresowe przekazywanie wypłat klientom

#przelewy online #wypłaty ekspresowe #automatyzacja

Skorzystaj z innowacyjnych narzędzi dla branży pożyczkowej, za które docenią Cię Twoim klienci

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Błyskawiczna wypłata środków

Usprawnij proces przyjmowania wniosków kredytowych online, korzystaj z automatycznej weryfikacji tożsamości klienta i niezwłocznie wypłacaj przyznane środki.

 • Jak to działa?

  Narzędzia Autopay umożliwiają przeprowadzenie procesu sprzedaży kredytu lub pożyczki w 100% online.

  Dzięki nim klienci mogą złożyć wniosek przez internet, przejść automatyczną weryfikację tożsamości oraz błyskawicznie otrzymać na konto potrzebne środki.

 • Szeroki zasięg

  Nasz system do błyskawicznych przelewów online obejmuje zasięgiem kilkadziesiąt największych komercyjnych banków oraz ponad sto banków spółdzielczych, dzięki czemu większość Twoich klientów będzie mogła otrzymać przyznane środki jeszcze tego samego dnia.

 • Usługa komplementarna

  Oferujemy również możliwość wdrożenia systemu do błyskawicznego przyjmowania spłat od klientów, dzięki któremu pożyczkobiorca może za jednym razem spłacić należność – bez konieczności logowania się do serwisu pożyczkodawcy.

Zacznij pobierać płatności

Poznaj naszych wieloletnich partnerów

15s

potrzebujemy na realizację natychmiastowego przelewu międzybankowego

6.2 mln

przelewów natychmiastowych rocznie jest realizowanych z użyciem BlueCash

8 mld 

łączny obrót w Systemie Płatności BlueCash

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Czym różni się przelew online od innych metod płatniczych?

Poznaj różnicę między najpopularniejszymi metodami płatności za zakupy w internecie i aktywuj je w swoim sklepie online.

24.11.2022 Poznaj szczegóły

Fintech

LegalTech chce być kolejnym FinTechem

Rosnąca popularność FinTechu, umożliwiła rozwój innej gałęzi nowej gospodarki – LegalTech. Podobnie jak firmy fintechowe, podmioty z sektora LegalTech wykorzystują technologię i automatyzację do świadczenia specjalistycznych usług taniej i wygodniej d

22.06.2016 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store
?>