Płatności w Gymsteer

#płatności online #Gymsteer

Poznaj szczegóły wdrożenia naszych płatności online w aplikacji treningowej Gymsteer

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Poznaj najważniejsze cechy płatności online w Gymsteer

Gymsteer to aplikacja mobilna na telefony z systemem iOS oraz Android, która umożliwia łatwy dostęp i uczestnictwo w zajęciach sportowych – zarówno w obiekcie sportowym, jak i w domu.

 • Najpopularniejsze metody płatności

  Użytkownicy Gymsteer mogą płacić za zajęcia sportowe z wykorzystaniem jednej ze swoich ulubionych metod płatności, w tym płatności kartą debetową i kredytową, w systemie Pay by link, czy za pośrednictwem BLIK-a.

 • Pay per entry

  Dzięki dostępności płatności online, osoby korzystające z aplikacji Gymsteer mogą trenować w dowolnej liczbie obiektów i płacić wyłącznie za pojedyncze wejścia lub uczestnictwo w zajęciach.

 • Szybki dostęp do środków

  Wpłaty klientów są księgowane na koncie odbiorcy najpóźniej następnego dnia roboczego, co ułatwia zarządzanie finansami i zwiększa kontrolę nad płynnością finansową.

 • Szerokie zastosowanie

  Korzystając z płatności online, klub i trener mają możliwość dokonania opłaty licencyjnej na rzecz Gymsteer. Natomiast klubowicz może zapłacić za usługi na rzecz klubu, produkty ze sklepu internetowego prowadzonego za pośrednictwem aplikacji oraz usługi trenera.

Loading...

Zapewniamy integrację w modelu
white label
oraz z następującymi platformami e−commerce.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Fintech

Korzyści z cloud connectivity dla akceptantów płatności

Przyjmujesz płatności? Zobacz, jak chmura może wspierać rozwój Twojego biznesu, zapewniając skalowalność, bezpieczeństwo i optymalizację procesów płatniczych.

14.06.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Jak wykorzystać analizy płatności do zwiększenia przychodów sklepu internetowego?

Dowiedz się, jak wykorzystać analizę danych płatności do zrozumienia zachowań klientów, optymalizacji oferty sklepu osiągnięcia lepszym wyników finansowych.

28.05.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Zwiększanie efektywności procesów płatniczych dzięki innowacyjnym rozwiązaniom API

Poznaj, jak nowoczesne API transformują procesy płatnicze, zwiększając ich efektywność, automatyzując rutynowe zadania i poprawiając doświadczenie użytkowników.

24.05.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store