Płatności w Gymsteer

#płatności online #Gymsteer

Poznaj szczegóły wdrożenia naszych płatności online w aplikacji treningowej Gymsteer

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Poznaj najważniejsze cechy płatności online w Gymsteer

Gymsteer to aplikacja mobilna na telefony z systemem iOS oraz Android, która umożliwia łatwy dostęp i uczestnictwo w zajęciach sportowych – zarówno w obiekcie sportowym, jak i w domu.

 • Najpopularniejsze metody płatności

  Użytkownicy Gymsteer mogą płacić za zajęcia sportowe z wykorzystaniem jednej ze swoich ulubionych metod płatności, w tym płatności kartą debetową i kredytową, w systemie Pay by link, czy za pośrednictwem BLIK-a.

 • Pay per entry

  Dzięki dostępności płatności online, osoby korzystające z aplikacji Gymsteer mogą trenować w dowolnej liczbie obiektów i płacić wyłącznie za pojedyncze wejścia lub uczestnictwo w zajęciach.

 • Szybki dostęp do środków

  Wpłaty klientów są księgowane na koncie odbiorcy najpóźniej następnego dnia roboczego, co ułatwia zarządzanie finansami i zwiększa kontrolę nad płynnością finansową.

 • Szerokie zastosowanie

  Korzystając z płatności online, klub i trener mają możliwość dokonania opłaty licencyjnej na rzecz Gymsteer. Natomiast klubowicz może zapłacić za usługi na rzecz klubu, produkty ze sklepu internetowego prowadzonego za pośrednictwem aplikacji oraz usługi trenera.

Zapewniamy integrację w modelu
white label
oraz z następującymi platformami e−commerce.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Raport

Kryzys i inflacja naruszyły oszczędności Polaków [RAPORT AUTOPAY]

Trzech na czterech badanych deklaruje, że ich gospodarstwo domowe w ostatnim czasie wydaje więcej pieniędzy niż wcześniej, a co drugi sięgnął po oszczędności.

02.08.2023 Czytaj raport

Ecommerce

Rosną oczekiwania Polaków wobec płatności online [RAPORT AUTOPAY]

Brak możliwości wyboru ulubionej formy płatności to dla większości klientów powód do rezygnacji z internetowych zakupów. Polacy nie przepadają również za...

20.06.2023 Poznaj szczegóły

Ecommerce

3 metody płatności najchętniej wybierane przez klientów sklepów internetowych

Każdy sklep internetowy, który chce prowadzić efektywną sprzedaż, powinien być zintegrowany z bramką płatności gwarantującą obsługę różnych metod płatności

16.05.2023 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store
?>