Czym jest Autopay?

Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności online i offline, stworzony przez Blue Media - spółkę technologiczną, która już od 1999 r. sukcesywnie wdraża kolejne innowacyjne rozwiązania w obszarze usług płatniczych i finansów, z których korzystają miliony Polaków i Europejczyków.

Obecnie system jest wykorzystywany m.in. do pobierania automatycznych płatności za przejazdy autostradą AmberOne i A4 na odcinku Gdańsk - Toruń oraz Kraków - Katowice, w obu kierunkach.

Rozwiązanie ma szerokie zastosowanie i może być wykorzystywane do pobierania płatności za wejściówki, czy do wnoszenia opłat za postój na płatnych parkingach. Jeżeli pobierasz płatności od swoich klientów - dzię ki Autopay możesz to robić automatycznie.

Korzyści płynące z zastosowania Autopay

Szybsza obsługa klientów

Dzięki automatycznym płatnościom, Twoi klienci nie muszą już czekać w kolejce po bilety wstępu.

Niższe koszty

Nie musisz zatrudniać tak wielu pracowników, którzy do tej pory byli potrzebni do obsługi płatności.

Płynny ruch na bramkach

Klienci korzystający z Autopay nie muszą zatrzymywać się przed bramkami na autostradzie - wystarczy, że lekko zwolnią, a system rozpozna rejestrację.

Przewaga konkurencyjna

Klienci doceniają rozwiązania, które ułatwiają im życie i pozwalają zaoszczędzić tak cenny dziś czas.

Możesz zaufać naszym rozwiązaniom

Twórcą systemu Autopay jest sopocka spółka technologiczna - Blue Media, która od 1999 r. dostarcza innowacyjne rozwiązania płatnicze dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym banków, ubezpieczycieli, pożyczkodawców, wierzycieli i sklepów internetowych.

Blue Media ma status krajowej instytucji płatniczej, jest pod stałym nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie działalności rozliczeniowej i rozrachunkowej.

  • Kontakt
  • +48 58 7604 844
    (poniedziałek-piątek, 7:00-22:00)
    (sobota 8:00-16:00)

©2019 Autopay.pl

All rights reserved.