Baza wiedzy

Wyszukiwanie ...

Nagroda

Fintech Future to nagroda przyznawana fintechom o największym potencjale rozwoju. W 2020 trafiła do Autopay >>

Nagroda

W 2020 nagroda Złoty Bankier została przyznana rozwiązaniu Autopay, czyli systemowi do szybkich i automatycznych płatności. 

Nagroda

Mobile Trends Awards są przyznawane najlepszym aplikacjom w różnych kategoriach. Autopay był nominowany w kategorii: Usługa.

Nagroda

Spółka Blue Media została wyróżniona pierwszą nagrodą w kategorii „Pozycja firm w sektorze finansowym” w XIV rankingu firm informatycznych świadczących usługi dla sektora finansowego podczas tegorocznej edycji konferencji IT@BANK. ...

#IT Bank #nagroda dla Blue Media #ranking

Nagroda

Spółka Blue Media została wyróżniona pierwszą nagrodą w kategorii „Pozycja firm w sektorze finansowym” w XIV rankingu firm informatycznych.

Nagroda

Spółka Blue Media została wyróżniona pierwszą nagrodą w kategorii „Pozycja firm w sektorze finansowym - dostawcy oprogramowania i integratorzy”.

Nagroda

Spółka Blue Media została wyróżniona pierwszą nagrodą w kategorii „Pozycja firm w sektorze finansowym - multispecjalizacja, dostawcy sprzętu i inni”.

Nagroda

Blue Media S.A. była nominowana w kategorii "Innowacja płatnicza roku".

Nagroda

Blue Media S.A. była nominowana w kategorii "Innowacja płatnicza roku".

Nagroda

Blue Media po raz czwarty została wybrana "Najlepszym Pracodawcą Roku. Wcześniejsze wyróżnienia miały miejsce w 2008, 2009 i 2015 roku.

Nagroda

Swoim pracownikom staramy się tworzyć możliwie dobre warunki do pracy i rozwoju. Wierzymy, że to oni są głównym filarem naszych sukcesów. Nasze działania skierowane do pracowników są regularnie wyróżniane przez Forum Odpowiedzialnego Bizn...

Nagroda

Blue Media została wyróżniona w konkursach technologicznych.

Nagroda

Blue Media została wyróżnioną tą prestiżową nagrodą już po raz trzeci.

Nagroda

Blue Media została nagrodzona w konkursie "Firma Zaangażowana Społecznie".

Nagroda

Blue Media po raz trzeci została wybrana "Najlepszym Pracodawcą Roku. Wcześniejsze wyróżnienia miały miejsce w 2008 i 2009.

Nagroda

Blue Media została wyróżnioną tą prestiżową nagrodą już po raz drugi.

Nagroda

Blue Media została wyróżniona tą prestiżową nagrodą po raz pierwszy w historii firmy. Dziękujemy.

Nagroda

Blue Media została nagrodzona przez autorów raportu "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2011. Dobre praktyki."

Nagroda

Blue Media zajęła 1. miejsce w rankingu Computerworld 2011 przygotowanym przez ekspertów z wydawnictwa International Data Group 

Nagroda

Blue Media zajęła 1. miejsce w rankingu Computerworld 2010 przygotowanym przez ekspertów z wydawnictwa International Data Group >>

Nagroda

Blue Media została nagrodzona przez redakcję Pulsu Biznesu w 2010 roku i dołączyła tym samym do grona firm o najbardziej dynamicznym wzroście.

Wyniki z innych serwisów

Bądź na bieżąco ze światem finansów

Wysyłamy newsletter tylko raz w tygodniu i informujemy wyłącznie o najważniejszych wydarzeniach