Płatności Selly

#ecommerce #płatności online #Selly

Uruchom szybkie i bezpieczne płatności online w swoim serwisie internetowym zbudowanym w oparciu o oprogramowanie Selly

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Co wyróżnia Płatności Selly obsługiwane przez Autopay?

Bramka płatnicza Autopay to kompleksowe rozwiązanie, które zostało zintegrowane z platformą Selly – dzięki temu uruchomienie usługi nie wymaga żadnych prac programistycznych.

 • Szeroki wybór metod płatności

  Twoi klienci będą mogli korzystać z wszystkich najpopularniejszych metod płatności internetowych, takich jak szybkie przelewy online, płatności kartą, płatności BLIK i raty online.

 • Niska prowizja

  Dzięki partnerstwu pomiędzy Autopay a platformą Selly, Twoja prowizja od płatności zrealizowanej online wyniesie od 0,99% do 1,39% – to jedna z najniższych prowizji na rynku.

 • Łatwa obsługa

  Proces transakcyjny składa się z kilku prostych kroków, które skutecznie prowadzą klienta do złożenia i opłacenia zamówienia. Wpłata jest od razu widoczna w Twoim panelu administracyjnym, dzięki czemu możesz szybko przejść do realizacji zamówienia.

 • Subskrypcje

  Platforma Selly umożliwia swoim klientom aktywowanie płatności subskrypcyjnych, które zapewniają stałość i przewidywalność przychodów oraz pozwalają zyskać większą kontrolę nad finansami firmy.

 • Bezpieczeństwo

  Każde połączenie z bramką płatniczą Autopay jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, który skutecznie chroni zarówno dane użytkowników, jak i dane transakcyjne.

 • Szybka aktywacja

  Aktywacja usługi jest możliwa nawet w ciągu jednego dnia roboczego, nie wymaga podpisywania tradycyjnych umów oraz angażowania programistów.

 • Darmowe zwroty

  Możesz dokonywać zwrotów wpłat swoich klientów bezpośrednio z poziomu swojego panelu administracyjnego Selly – nieponosząc przy tym żadnych kosztów.

 • Szybki dostęp do środków

  Wszystkie zgromadzone danego dnia środki pochodzące z wpłat klientów są przelewane na Twoje konto w ciągu maksymalnie 24 godzin.

 • Raporty

  Każdego dnia otrzymasz zbiorczy raport podsumowujący wszystkie transkacje zrealizowane w Twoim serwisie w ciągu minionej doby.

Loading...

Chcesz korzystać z Płatności Selly w swoim serwisie www?

Kieruj się naszą instrukcją, a szybko i wygodnie aktywujesz płatności online.

Zobacz instrukcję

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Jak skutecznie zarządzać sklepem online z domowego biura?

Poznaj strategie i narzędzia, które pomogą Ci zarządzać e-commerce z domowego biura. Dowiedz się, jak utrzymać dyscyplinę i zorganizować idealne miejsce pracy.

22.04.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Zarządzanie transakcjami płatniczymi w erze cyfrowej. Poradnik dla akceptantów

Poznaj najlepsze praktyki w zarządzaniu płatnościami online. Naucz się, jak zabezpieczyć i optymalizować płatności w Twojej firmie i rozwijać biznes.

19.04.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Strategie marketingowe dla e-commerce w branży fitness

Poznaj sprawdzone strategie marketingowe dla branży fitness w e-commerce. Dowiesz się, jak zwiększyć zasięg i zaangażowanie wokół Twoich produktów i usług fitness.

16.04.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store