Płatności Magento

#ecommerce #płatności online #Magento

Sprawdź, jak wdrożyć Płatności online Autopay w Twoim sklepie internetowym stworzonym na platformie Magento

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Co zyskujesz wybierając Płatności Magento od Autopay?

Twoi klienci będą mogli korzystać z wszystkich najpopularniejszych metod płatności, w tym BLIK-a, Google Pay, płatności kartą, Pay by link oraz przelewów natychmiastowych, co przełoży się na wyższą konwersję w Twoim sklepie internetowym.

 • Obsługa wielu e-sklepów

  Jeden moduł płatności pozwala zarządzać transakcjami w kilku sklepach jednocześnie, co znacznie porządkuje i ułatwia codzienną pracę.

 • Zakupy bez rejestracji

  Część klientów porzuci koszyk zakupowy, jeżeli będzie zmuszona założyć konto w e-sklepie, dlatego tak ważne jest, by dać im inną możliwość.

 • Ułatwiony dostęp

  Od razu możesz korzystać z bramki płatności w trybie produkcyjnym, dzięki czemu możesz bardzo szybko aktywować płatności online w swoim serwisie.

 • Łatwa instalacja

  Moduł Płatności online Autopay dla Magento umożliwia bezproblemową integrację płatności ze sklepem. Nasze wtyczki są dostępne dla Magento 2.x i Magento 1.x.

 • Prosta instrukcja

  Opracowaliśmy szczegółową instrukcję instalacji wtyczki, dzięki której przejdziesz cały proces krok po kroku – bez najmniejszych problemów (zobacz instrukcję).

 • Integracja z GraphQL i PWA Studio

  Dzięki niej możesz stworzyć aplikację internetową uruchamianą jak zwykła strona internetowa, ale sprawiającą wrażenie działania jak natywna aplikacja mobilna (dowiedz się więcej).

Loading...

Chcesz korzystać z Płatności Magento 2 w swoim serwisie www?

Zacznij od pobrania wtyczki, a następnie kieruj się tą instrukcją aktywacji. Pobierz wtyczkę

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Zarządzanie płatnościami w e-commerce – narzędzia i porady dla małych biznesów

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać płatnościami dla e-sklepów. Przegląd narzędzi i porad, które pomogą małym biznesom i startupom w optymalizacji procesów.

08.07.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Wpływ regulacji prawnych na przyszłość płatności cyfrowych

Dowiedz się, jak GDPR, PSD2 i inne kluczowe regulacje wpływają na sektor fintech i ecommerce. Dowiedz się, jakie wyzwania i szanse niosą nowe przepisy.

28.06.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Sekrety udanej ekspansji międzynarodowej w e-commerce

Poznaj strategie i dobre praktyki dla firm planujących wejście na nowe rynki. Dowiedz się, jak dostosować ofertę, zrozumieć lokalne preferencje i wiele więcej.

27.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store