Szybkie przelewy online

#płatności online #przelewy online

Uruchom usługę umożliwiającą obsługę szybkiego transferu środków z banków, które nie oferują płatności automatycznych (Pay by link)

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jakie są szybkie przelewy online?

To jedna z metod płatności elektronicznych, która pozwala zrealizować szybki przelew pomiędzy bankami, które nie uczestniczą w systemie Pay by link.

 • Proste w obsłudze

  Płatność szybkim przelewem bankowym realizowana jest na podstawie przelewu wewnątrzbankowego na rachunek Autopay w banku klienta.

  Przelew realizowany jest na podstawie wygenerowanych danych, które klient uzupełnia samodzielnie w bankowości elektronicznej.

 • Chętnie wybierane przez klientów

  Szybkie przelewy online są jedną z trzech najczęściej wybieranych metod podczas opłacania zakupów online.

  Nasze badania pokazują, że w 2020 r. (w porównaniu z 2019 r.) liczba korzystających z przelewów elektronicznych wzrosła z 41% do 48%.

  Wzrosła również liczba klientów, którzy płacą za zakupy z użyciem kart płatniczych (z 32% do 39%) oraz BLIKiem (z 24% do 33%) - wynika z badania Autopay “Jak kupujemy w internecie” (maj 2020).

 • Bezpieczne

  Płatności online Autopay, w tym przelewy elektroniczne, są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

  Płatności przez internet skutecznie wypierają płatność za pobraniem również dlatego, że elektroniczny transfer środków jest znacznie bezpieczniejszy dla zdrowia niż wymiana gotówki.

  Nie bez powodu, w czasie pierwszego półrocza 2020 roku, liczba korzystających z płatności za pobraniem spadła z 46% do 24%.

Zapewniamy integrację w modelu
white label
oraz z następującymi platformami e−commerce.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Dlaczego warto dodać szybkie przelewy do oferty?

Liczba zwolenników płatności elektronicznych sukcesywnie rośnie. Coraz częściej wybierają je również ci, którzy jeszcze do niedawna zawsze wybierali płatność za pobraniem.

Rynek e-commerce dynamicznie się zmienił, przede wszystkim za sprawą pandemii z 2020 r. Istotnie wzrosła liczba osób robiących zakupy online oraz tych wybierających płatności elektroniczne zamiast tradycyjnych.

Szybkie przelewy są jedną z trzech najchętniej wybieranych metod. Natomiast nie każdy bank uczestniczy w systemie Pay by link. Dlatego tak ważne jest, żeby dać możliwość realizacji szybkiej płatności również klientom tych banków.

Kupujący online najczęściej porzucają koszyki w momencie, gdy okaże się, że nie mogą skorzystać ze swojej ulubionej metody płatności – nie dopuść do takiej sytuacji w Twoim sklepie internetowym.

Zacznij pobierać płatności

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Zarządzanie płatnościami w e-commerce – narzędzia i porady dla małych biznesów

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać płatnościami dla e-sklepów. Przegląd narzędzi i porad, które pomogą małym biznesom i startupom w optymalizacji procesów.

08.07.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Wpływ regulacji prawnych na przyszłość płatności cyfrowych

Dowiedz się, jak GDPR, PSD2 i inne kluczowe regulacje wpływają na sektor fintech i ecommerce. Dowiedz się, jakie wyzwania i szanse niosą nowe przepisy.

28.06.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Korzyści z cloud connectivity dla akceptantów płatności

Przyjmujesz płatności? Zobacz, jak chmura może wspierać rozwój Twojego biznesu, zapewniając skalowalność, bezpieczeństwo i optymalizację procesów płatniczych.

14.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store