Autopay Flota - płatności automatyczne dla flot

#flota

Udostępnij:

Autoapy Flota

Autopay Flota to system przeznaczony dla przedsiębiorców posiadających floty samochodowe. Umożliwia m.in. generowanie zbiorczych faktur oraz wygodne rozliczenia znane z kart flotowych.


Autopay to system szybkich i automatycznych płatności za autostrady, myjnie i parkingi. Rozwiązanie od kilku lat działa w całej Polsce - można za jego pomocą opłacić przejazd na AmberOne Autostradzie A1 (Toruń-Gdańsk), Autostradzie A4 (Katowice - Kraków), usługę mycia na ponad 100 myjniach w całej Polsce czy dostęp do wybranych parkingów zamkniętych.


Teraz Autopay wprowadza rozwiązanie opracowane z myślą o klientach biznesowych posiadających floty od kilku do nawet kilkuset pojazdów. Z poziomu strony internetowej Autopay.pl zarządzający flotą mogą w szybki i intuicyjny sposób zgłaszać dowolną liczbę pojazdów, które mają zostać włączone do systemu. Dzięki temu można w wygodny sposób zarządzać generowanymi przez nie kosztami.


Autopay dla firm umożliwia m.in. sporządzanie zbiorczych faktur czy wygodne płatności znane z kart flotowych czyli dedykowane konto rozliczeniowe z limitem kredytowym i odroczoną płatnością.


- Do tej pory większość użytkowników Autopay stanowili klienci indywidualni, którzy korzystali z niego podczas prywatnych wyjazdów. Jednak liczba klientów biznesowych korzystających z naszej usługi stale rośnie. Dzięki Autopay dla firm można realnie zmniejszyć koszty prowadzenia floty, w tym obsługi księgowej. W wielu firmach liczy się każda złotówka, litr paliwa i minuta jazdy. Dlatego te kilkadziesiąt sekund zaoszczędzonych na każdej autostradowej bramce czy na myjni, przynosi w skali roku wymierne korzyści - komentuje Miłosz Kurzawski, członek zarządu Autopay Mobility.


O Autopay


Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności stworzony w 2019 r. System działa na AmberOne Autostradzie A1 na odcinku Toruń-Gdańsk oraz na Autostradzie A4 na odcinku Katowice-Kraków. Od początku 2021 r. za pomocą Autopay można także automatycznie opłacić dostęp do wybranych parkingów w Polsce oraz usługę mycie auta na niemal 100 myjniach w całej Polsce. Z rozwiązania korzysta już niemal 500 tys. kierowców.


Dzięki Autopay kierowca może znacznie szybciej przejechać przez punkty poboru opłat. Wystarczy pobrać aplikację Autopay lub założyć konto na stronie Autopay.pl, podając markę, numer rejestracyjny samochodu oraz źródło płatności. Podczas podróży nie trzeba uruchamiać aplikacji, ani nawet mieć przy sobie telefonu, na który została pobrana aplikacja.


Zainstalowane na bramkach urządzenia odczytują tablicę rejestracyjną (tzw. video tolling) i automatycznie podnoszą szlaban.


Autopay otrzymało szereg wyróżnień, m.in. Fintech Future 2020 od Cashless.pl, Złoty Bankier 2020 od Pulsu Biznesu i Bankier.pl oraz Projekt Roku podczas XV Kongresu Gospodarki Elektronicznej.


Sprawdź szczegóły


Autoapy Flota

Przeczytaj także:

Artykuł

Czym jest Account Based Marketing i czy warto z niego korzystać?

Dowiedz się na czym poleca strategia marketingowa ABM, w jaki sposób można ją wprowdzić w firmie i jakie można dzięki niej osiągnąć korzyści.

22.09.2023 Czytaj więcej

Artykuł

Ubezpieczenia turystyczne i komunikacyjne już dostępne w Autopay

Korzystający z aplikacji Autopay mogą teraz w prosty sposób nabyć polisę ubezpieczeniową, a także skorzystać z pomocy w sytuacjach awaryjnych podczas podróży.

18.09.2023 Czytaj więcej

Raport

Polacy coraz częściej odkładają pieniądze na realizację marzeń [RAPORT AUTOPAY]

Prawie 70 proc. Polek i Polaków deklaruje oszczędzanie pieniędzy, z czego ponad połowa z myślą o zabezpieczeniu przyszłości. Prawie jedna czwarta inwestuje.

12.09.2023 Czytaj więcej