Blue Media rozszerza współpracę z CANAL+

#płatności online #płatności za rachunki #płatności cykliczne

18.06.2020
Udostępnij:

W ostatnich tygodniach CANAL+ udostępnił dwie nowe usługi online - CANAL+ telewizja przez internet, która oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo i bibliotek VOD oraz PREMIERY CANAL+ - wypożyczalnię filmów i hitów prosto z kina. Serwis telewizji przez internet działa w modelu subskrypcyjnym, natomiast usługa PREMIERY Canal+ umożliwia zakup czasowego dostępu do wybranych premier filmowych. Za obsługę płatności na obu platformach odpowiada sopocka spółka Blue Media.

CANAL+ od dawna współpracuje z Blue Media. Sopocka spółka od lat oferuje klientom CANAL+ szybkie płatności za faktury oraz usługę wygodnych doładowań za telewizję na kartę.

CANAL+ telewizja przez internet to nowy serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. CANAL+ oferuje użytkownikom na start niezwykle bogaty katalog ponad 35 000 polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci. CANAL+ przez internet pozwala na odtwarzanie wybranych programów emitowanych w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofanie i pauzowanie ulubionych programów na żywo, swobodne przełączanie się między ekranami, kontynuowanie odtwarzania na innym urządzeniu czy pobieranie treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego.  

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz pakiet FREE, które odpowiadają różnym zainteresowaniom. Użytkownik może je dowolnie konfigurować i zmieniać. Po wybraniu interesującego pakietu, użytkownik podpina kartę płatniczą do swojego konta.  Płatność za usługę pobierana jest cyklicznie z podpiętej karty. Osoby korzystające z usługi nie muszą podpisywać umowy i mogą w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Wystarczy odwiedzić stronę https://canalplus.com/pl. Przez pierwszy miesiąc można korzystać z usługi bezpłatnie.

Osoby mające konto w serwisie CANAL+, mogą również wykupić dostęp do wybranych filmów w usłudze Premiery CANAL+. Płatności za wypożyczenie danego tytułu można dokonać za pomocą szybkiego przelewu elektronicznego, BLIK-a lub kartą.

Przyszłość należy do subskrypcji

Blue Media aktywnie rozwija projekty związane z cyklicznymi płatnościami. - Subskrypcje to światowy trend. Ludzie są coraz bardziej mobilni i nie czują potrzeby wiązania się długimi umowami, a subskrypcje dają im pod tym kątem pełną elastyczność. Dodatkowym atutem jest wygoda - klient nie musi pamiętać o comiesięcznych zobowiązaniach, gdyż są one realizowane automatycznie - mówi Sylwia Frydel, Business Development Director w Blue Media.

To, co użytkownicy doceniają w subskrypcjach to także dobre warunki cenowe i łatwość korzystania. Według badania Blue Media, w ciągu trzech ostatnich lat liczba osób niekorzystających z żadnej internetowej usługi subskrypcyjnej spadła o 18 punktów procentowych do zaledwie 44 proc. Najprężniej rośnie popularność usług związanych z dostępem do filmów i seriali online - korzysta z nich już ponad jedna trzecia Polek i Polaków. 

Przeczytaj także:

Artykuł

E-winiety na przejazdy w Szwajcarii już dostępne w aplikacji Autopay oraz online 

Autopay rozszerza ofertę zakupu e-winiet o Szwajcarię. Winiety na przejazdy w Szwajcarii dostępne są zarówno na stronie internetowej market.autopay.pl, jak i w aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS.

16.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Cloud Services wraca pod skrzydła Autopay

Spółka Cloud Services z początkiem 2024 oferuje swoje kompleksowe rozwiązania IT pod nową marką Autopay Services.

14.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Na jednego specjalistę IT przypada 15 osób bez umiejętności cyfrowych. Młodzież ma rozwiązanie

Grupa 140 uczniów i uczennic z całej Polski - w ramach programu „UsuwaMy bariery!” stworzonego przez fundację Zwolnieni z Teorii i Autopay ze wsparciem SWPS Innowacje - proponuje 24 inkluzywne rozwiązania cyfrowe.

07.02.2024 Czytaj więcej