Mural Patryka Hardzieja w siedzibie Autopay

11.01.2024
Udostępnij:

W sopockim Domu Zdrojowym w biurze spółki Autopay, jednej z największych firm technologicznych w Polsce, powstał mural stworzony przez zespół Patryka Hardzieja, międzynarodowego ilustratora i projektanta grafik.

W ubiegłym roku spółka Autopay przeszła ważny w rozwoju firmy rebranding. Misją marki jest dostarczenie wyjątkowego doświadczenia związanego z płatnościami. Odnalezienie nowego poziomu wygody, intuicyjności oraz znoszenie barier stojących na drodze realizacji planów klientów. Dzięki automatyzacji i zastosowaniu technologii, marka chce zapewnić bardziej egalitarny i przyjazny dostęp do różnego rodzaju usług.


W ramach współpracy Autopay z Hardziej Studio powstał mural mający zilustrować misję marki w siedzibie głównej firmy. - Chcieliśmy, by ważne dla nas hasła znalazły się w widocznym miejscu naszego biura. Bliskość morza, technologia, usuwanie barier i ludzie - wszystkie te elementy znajdziemy na muralu, który można podziwiać w naszej siedzibie. Współpraca z Hardziej Studio była najlepszym wyborem - mówi Agnieszka Fabianowicz Brand Manager z Autopay.


Hardziej Studio zajmuje się między innymi projektowaniem ilustracji oraz grafiki użytkowej. Jego założycielem jest Patryk Hardziej, ilustrator, projektant, grafik i researcher, a także wykładowca gdańskiej ASP oraz założyciel kursów Sztuka Projektowania i Fundacji Karola Śliwki.


- Głównymi założeniami było wejście w świat Autopay i pokazanie z jednej strony elementów związanych z technologią, a z drugiej reprezentujących codzienne życie i aktywność ludzi. Ten element ludzki był dla mnie bardzo ważny. Najpiękniejszym obrazem w tej przestrzeni jest widok na sopockie molo - nie chciałem konkurować z nim wizualnie, dlatego postanowiłem użyć prostych symboli, które tworzą niejako dekorację przestrzeni i dają wybrzmieć otoczeniu – mówi Patryk Hardziej, autor projektu oraz założyciel Hardziej Studio.


Jak powstawał mural można zobaczyć na filmie: Autopay - malowanie muralu!


Zdjęcia muralu do pobrania: Zdjęcie nr 1, Zdjęcie nr 2, Zdjęcie nr 3


Przeczytaj także:

Artykuł

E-winiety na przejazdy w Szwajcarii już dostępne w aplikacji Autopay oraz online 

Autopay rozszerza ofertę zakupu e-winiet o Szwajcarię. Winiety na przejazdy w Szwajcarii dostępne są zarówno na stronie internetowej market.autopay.pl, jak i w aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS.

16.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Cloud Services wraca pod skrzydła Autopay

Spółka Cloud Services z początkiem 2024 oferuje swoje kompleksowe rozwiązania IT pod nową marką Autopay Services.

14.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Na jednego specjalistę IT przypada 15 osób bez umiejętności cyfrowych. Młodzież ma rozwiązanie

Grupa 140 uczniów i uczennic z całej Polski - w ramach programu „UsuwaMy bariery!” stworzonego przez fundację Zwolnieni z Teorii i Autopay ze wsparciem SWPS Innowacje - proponuje 24 inkluzywne rozwiązania cyfrowe.

07.02.2024 Czytaj więcej