Najwięksi na pomorzu i w Polsce

#Gazeta Finansowa #Dziennik Bałtycki #ranking firm IT

29.06.2015
Udostępnij:

Blue Media w zestawieniach Gazety Finansowej i Dziennika Bałtyckiego

Spółka Blue Media SA pojawiła się w kolejnych dwóch zestawieniach największych firm. W rankingu 1000 największych firm Gazety Finansowej spółka uplasowała się w połowie stawki, zajmując 434. miejsce w zestawieniu ogólnym, oraz 12. miejsce wśród działających w Polsce firm IT.

Spółka po raz kolejny została sklasyfikowana również w corocznym rankingu TOP 100  Dziennika Bałtyckiego, grupującym największe przedsiębiorstwa na pomorzu. Blue Media poprawiła o jedno miejsce swoją zeszłoroczną pozycję, zajmując ostatecznie 17. miejsce pod względem przychodu ze sprzedaży. 

Przeczytaj także:

Artykuł

Autopay uruchamia usługę eSIM. Połączymy się z internetem w każdym regionie świata

Autopay wprowadza usługę eSIM Autopay. Bazuje ona na wirtualnej karcie SIM, której nie trzeba fizycznie instalować w urządzeniu mobilnym, a jej zakup i uruchomienie jest realizowane w pełni online.

02.07.2025 Czytaj więcej

Raport

Zakupy online to standard, ale nasze wymagania rosną. Cyfrowy brak cierpliwości znakiem czasu? [BADANIE]

Polski e-konsument jest wymagający, niecierpliwy i gotowy zrezygnować z transakcji, jeśli napotka choćby chwilową barierę - wynika z badania Autopay „Finanse Polek i Polaków 2025”

26.06.2025 Czytaj więcej

Artykuł

Autopay wspiera płatności za e-winiety bezpośrednio z samochodów

Mercedes-Benz jest pierwszym OEM, który wprowadza cyfrowy zakup e-winiet do samochodów. Klienci Mercedes-Benz mogą kupować i płacić za e-winiety bezpośrednio z pojazdu - w sposób płynny i wygodny. Zakupy e-winiet oparte są na rozwiązaniu Autopay.

17.06.2025 Czytaj więcej