Platforma od Blue Media wyróżniona podwójnie

#CrediOnLine #Gazeta Bankowa #kredyty online

19.03.2015
Udostępnij:

CreditOnLine, platforma Blue Media do sprzedaży kredytów bankowych w internecie, zdobyła Rekomendację Gazety Bankowej

CreditOnLine, platforma Blue Media do sprzedaży kredytów bankowych w Internecie, zdobyła Rekomendację Gazety Bankowej – wyróżnienie w prestiżowym konkursie technologicznym Hit Roku 2015. W równoległym konkursie technologicznym Lider Informatyki wyróżniono również BANK Smart – za oparty na platformie Blue Media produkt Smart Mikropożyczka.

Nagrody przyznawane w dorocznych konkursach technologicznych Gazety Bankowej – Hit Roku i Lider Informatyki Instytucji Finansowych – są szczególnie cenione w środowisku finansowym. Również dlatego, że Rekomendacje przyznawane są przez niezależnych ekspertów.

Rekomendacje przyznawane przez Jury w konkursie Hit Roku mają być wskazówką dla instytucji finansowych poszukujących sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla swojej branży. Rekomendacje wskazują więc na rozwiązania, które dzięki swojej innowacyjności i użyteczności mają wszelkie podstawy, by stać się rynkowymi hitami w rozpoczynającym się roku. W tym elitarnym gronie, w kategorii Produkt, znalazła się również platforma Blue Media – CreditOnLine, czyli system do sprzedaży i obsługi kredytów bankowych w Internecie.

Z kolei kapituła nagrody Lider Informatyki Instytucji Finansowych wyróżniła BANK Smart – za produkt Smart Mikropożyczka, oparty o rozwiązania CreditOnLine właśnie.

Nagroda dla CreditOnLine oczywiście cieszy – komentuje na gorąco Wojciech Murawski z Blue Media. – Jest potwierdzeniem, ze nasze technologie i produkty są dobrze odbierane przez ekspertów branżowych. Jeszcze bardziej cieszy fakt, że wyróżniony został również produkt bankowy zbudowany na naszej platformie. Sukces Mikropożyczki Smart w konkursie Lider Informatyki dowodzi, że nasze rozwiązania pozytywnie weryfikuje również rynek. Trudno o lepszą rekomendację.

Piotr Gawron, szef projektu Bank SMART, odnosząc się do wcześniejszych stwierdzeń kwestionujących prognozy, że banki zawsze będą potrzebować oddziałów, powiedział: W Bank SMART jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do banków całkowicie mobilnych, a otrzymana przez nas nagroda jest  tego najlepszym dowodem. Czy ktoś z Państwa był ostatnio w oddziale banku? Bardzo wątpię. 

Czym jest CreditOnLine?

CreditOnLine to system realizujący wszystkie elementy sprzedaży i obsługi kredytu bankowego w Internecie. Od pozyskania Klienta po windykację spłaty. W jego budowie wykorzystano sprawdzone technologie płatnicze i komunikacyjne BlueMedia oraz doświadczenie firmy w tworzeniu i prowadzeniu własnych serwisów pożyczkowych.

CreditOnLine jest w pełni kompatybilny z Platformą Sprzedaży Produktów Bankowych OnLine autorstwa Blue Media, która umożliwia rynkowi finansowemu ucyfrowienie większości produktów bankowych. Wdrożenie CreditOnLine pozwala więc bez problemu uruchomić sprzedaż w Internecie kart kredytowych, kont osobistych, lokat, kredytów ratalnych czy samochodowych.

CreditOnLine oferowany jest w formule „wynagrodzenia za sukces” - czyli prowizji od zrealizowanych transakcji, co obniża koszty i ryzyko inwestycyjne.

Przeczytaj także:

Artykuł

E-winiety na przejazdy w Szwajcarii już dostępne w aplikacji Autopay oraz online 

Autopay rozszerza ofertę zakupu e-winiet o Szwajcarię. Winiety na przejazdy w Szwajcarii dostępne są zarówno na stronie internetowej market.autopay.pl, jak i w aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS.

16.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Cloud Services wraca pod skrzydła Autopay

Spółka Cloud Services z początkiem 2024 oferuje swoje kompleksowe rozwiązania IT pod nową marką Autopay Services.

14.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Na jednego specjalistę IT przypada 15 osób bez umiejętności cyfrowych. Młodzież ma rozwiązanie

Grupa 140 uczniów i uczennic z całej Polski - w ramach programu „UsuwaMy bariery!” stworzonego przez fundację Zwolnieni z Teorii i Autopay ze wsparciem SWPS Innowacje - proponuje 24 inkluzywne rozwiązania cyfrowe.

07.02.2024 Czytaj więcej