Pogoda.onet.pl - nowy serwis pogodowy

#Pogoda Onet #serwis pogodowy #partnerstwo technologiczne

24.09.2012
Udostępnij:

Onet.pl w ramach ścisłego partnerstwa technologicznego z naszą firmą przygotował nową odsłonę serwisu poświęconego pogodzie - pogoda.onet.pl.

Oprócz odświeżenia wyglądu, głównym celem przebudowy serwisu była optymalizacja silnika pod kątem użyteczności, co pokazuje jak istotna w dzisiejszych czasach jest opinia użytkowników.

Serwis pogodowy Onetu koncentruje się głownie na promowaniu prognozy pogody dla wybranej lokalizacji (w Polsce i poza jej granicami). Umożliwia personalizację pogody, pozwalając określić 2 ulubione miejsca, dla których następnie szybko i wygodnie można sprawdzić prognozę.

Jednocześnie znajdziemy w nim interaktywne mapy świata, kontynentów i poszczególnych krajów. Mapy te ułatwiają nawigację i skracają drogę potrzebną do pozyskania interesujących nas danych na temat warunków atmosferycznych panujących w określonej części świata. 

Na serwisie pogoda.onet.pl dla każdego miasta, kraju i kontynentu dostępna jest szczegółowa, trzydniowa prognoza pogody, jak również jej długoterminowa wersja. Jest na niej wszystko, co najważniejsze: temperatura, opady z podziałem na deszcz i śnieg, wiatry z informacją o ich kierunku i mocy oraz zachmurzenie. 

Oprócz klasycznych map pogodowych, ważnym elementem serwisu są filmiki z prognozami pogody. Na razie są ta filmiki prezentujące ogólną pogodę w Polsce, jak i bardziej szczegółową, w podziale na województwa.

Całość dopełniają artykuły, wideo i galerie związane z pogodą oraz zjawiskami meteo. Dodatkową atrakcją jest ranking najcieplejszych i najzimniejszych miejsc wybranego przez nas regionu, co powinno zaspokoić potrzeby ciepłolubnych i zimnolubnych osób.

Przeczytaj także:

Raport

Atom rośnie w oczach Polaków [BADANIE]

Jak wynika z badania Autopay "Postawy ekologiczne Polek i Polaków 2024", aż 77 proc. z nas postrzega anomalie pogodowe jako poważne zagrożenie dla życia obecnych i przyszłych pokoleń.

03.02.2025 Czytaj więcej

Artykuł

Zmiany w zarządzie Autopay. Wojciech Murawski obejmuje rolę co-CEO

Wojciech Murawski obejmuje nową rolę co-CEO w zarządzie Autopay. Andrzej Antoń, jako CEO, skupi się na projektowaniu przyszłości firmy, w tym na jej międzynarodowym rozwoju oraz innowacjach.

21.01.2025 Czytaj więcej

Artykuł

7 nowych trendów kształtujących płatności i e-commerce w 2025 r. [PROGNOZY EKSPERTÓW]

Eksperci Autopay wytypowali trendy, które lada moment wyjdą z cienia i mają szansę zmienić krajobraz e-zakupów w 2025 r.

10.01.2025 Czytaj więcej