Pomorski Związek Piłki Nożnej z nowym sponsorem

#sportBM #PZPN #sponsoring

16.08.2017
Udostępnij:

Sportbm, platforma do zarządzania klubami i akademiami sportowymi, należąca do sopockiej grupy Blue Media, została nowym patronem tytularnym pięciu pomorskich lig młodzieżowych.

​Przez wzgląd na dotychczasową owocną współpracę z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, platforma sportbm podjęła decyzję o objęciu patronatem pięciu pomorskich lig młodzieżowych w sezonie 2017/2018. Nazwa marki pojawi się w tytułach lig:

I Liga wojewódzka A1 Junior sportbm

I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy sportbm

I Liga wojewódzka C1 Trampkarz sportbm

I Liga wojewódzka C2 Trampkarz sportbm

I Liga wojewódzka D1 Młodzik sportbm

- Naszym główny celem jest wsparcie lig młodzieżowych. Nie od dziś wiadomo, że energia włożona w edukację, także tę sportową, przynosi wieloletnie korzyści dla dzieciaków. Zaszczepiona od najmłodszych lat pasja do sportu i duch walki, wyrabiają zdrowe nawyki na całe dorosłe życie. Dlatego cały czas ulepszamy naszą platformę i angażujemy się w kolejne sportowe projekty – podkreśla Michał Mekler, odpowiedzialny za rozwój projektów sportowych w grupie Blue Media.

Stworzony przez sopocką spółkę sportbm to zestaw rozwiązań informatycznych wspierających codzienne działanie i organizację akademii sportowych. Zestaw obejmuje: panel do zarządzania akademią sportową i komunikacją między trenerami, zawodnikami i ich opiekunami, zintegrowany system płatności oraz interaktywny kalendarz.

- W związku z doświadczeniem nabytym podczas współpracy z klubami sportowymi, coraz lepiej rozumiemy ich potrzeby i dokładamy wszelkich starań, aby ulepszać naszą ofertę i aktywnie reagować na zmieniającą się sportową rzeczywistość. Mamy nadzieję, że dzięki nam, kluby sportowe mogą działać efektywniej i koncentrować się na tym, co najważniejsze, czyli wychowywaniu przyszłych reprezentantów Polski – konkluduje Mekler.

Grupa Blue Media wysoko ceni wspieranie lokalnej społeczności, dlatego z chęcią podjęła współpracę właśnie z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej.

- Cieszymy się z pozyskania tak renomowanego partnera jakim jest Blue Media. Wierzymy, że nasza współpraca ze sportbm przyczyni się do promowania i rozwijania lig młodzieżowych oraz będzie realnym wsparciem dla lokalnych klubów – komentuje Radosław Michalski, prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Dowiedz się więcej o projektach sportowych Grupy Blue Media - https://bluemedia.pl/oferta/projekty-sportowePrzeczytaj także:

Artykuł

E-winiety na przejazdy w Szwajcarii już dostępne w aplikacji Autopay oraz online 

Autopay rozszerza ofertę zakupu e-winiet o Szwajcarię. Winiety na przejazdy w Szwajcarii dostępne są zarówno na stronie internetowej market.autopay.pl, jak i w aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS.

16.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Cloud Services wraca pod skrzydła Autopay

Spółka Cloud Services z początkiem 2024 oferuje swoje kompleksowe rozwiązania IT pod nową marką Autopay Services.

14.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Na jednego specjalistę IT przypada 15 osób bez umiejętności cyfrowych. Młodzież ma rozwiązanie

Grupa 140 uczniów i uczennic z całej Polski - w ramach programu „UsuwaMy bariery!” stworzonego przez fundację Zwolnieni z Teorii i Autopay ze wsparciem SWPS Innowacje - proponuje 24 inkluzywne rozwiązania cyfrowe.

07.02.2024 Czytaj więcej