Tysiące biletów na finał PGE Ekstraligi sprzedanych we współpracy z Blue Media

#płatności online #Sparta Wrocław

29.09.2021
Udostępnij:

Bilety na unikalne wydarzenia potrafią cieszyć się wielką popularnością. Finałowe żużlowe spotkanie PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Motorem Lublin obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Internetowa droga zakupu biletów była w 100% procesowana przez System Blue Media.

Blue Media od ponad dwóch lat obsługuje płatności i system biletowy na stronie WTS Sparta Wrocław.

Od początku współpracy, za pośrednictwem strony bilety.wts.pl, sprzedano kilkaset tysięcy biletów na wydarzenia żużlowe we Wrocławiu. Na finałowe spotkanie w ostatni weekend września 2021 r. sprzedano ponad 10 tysięcy biletów. W rekordowych momentach system obsługiwał około tysiąca transakcji na minutę. – mówi Jakub Król Menedżer ds. sprzedaży Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego S.A.

Gratulujemy Betard Sparcie Wrocław tytułu Drużynowego Mistrza Polski na żużlu! Przy okazji dziękujemy całej ekipie WTS Sparty Wrocław za zaufanie.

Przeczytaj także:

Artykuł

E-winiety na przejazdy w Szwajcarii już dostępne w aplikacji Autopay oraz online 

Autopay rozszerza ofertę zakupu e-winiet o Szwajcarię. Winiety na przejazdy w Szwajcarii dostępne są zarówno na stronie internetowej market.autopay.pl, jak i w aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS.

16.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Cloud Services wraca pod skrzydła Autopay

Spółka Cloud Services z początkiem 2024 oferuje swoje kompleksowe rozwiązania IT pod nową marką Autopay Services.

14.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Na jednego specjalistę IT przypada 15 osób bez umiejętności cyfrowych. Młodzież ma rozwiązanie

Grupa 140 uczniów i uczennic z całej Polski - w ramach programu „UsuwaMy bariery!” stworzonego przez fundację Zwolnieni z Teorii i Autopay ze wsparciem SWPS Innowacje - proponuje 24 inkluzywne rozwiązania cyfrowe.

07.02.2024 Czytaj więcej