Tysiące biletów na finał PGE Ekstraligi sprzedanych we współpracy z Blue Media

#płatności online #Sparta Wrocław

Udostępnij:

Bilety na unikalne wydarzenia potrafią cieszyć się wielką popularnością. Finałowe żużlowe spotkanie PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Motorem Lublin obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Internetowa droga zakupu biletów była w 100% procesowana przez System Blue Media.

Blue Media od ponad dwóch lat obsługuje płatności i system biletowy na stronie WTS Sparta Wrocław.

Od początku współpracy, za pośrednictwem strony bilety.wts.pl, sprzedano kilkaset tysięcy biletów na wydarzenia żużlowe we Wrocławiu. Na finałowe spotkanie w ostatni weekend września 2021 r. sprzedano ponad 10 tysięcy biletów. W rekordowych momentach system obsługiwał około tysiąca transakcji na minutę. – mówi Jakub Król Menedżer ds. sprzedaży Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego S.A.

Gratulujemy Betard Sparcie Wrocław tytułu Drużynowego Mistrza Polski na żużlu! Przy okazji dziękujemy całej ekipie WTS Sparty Wrocław za zaufanie.

Przeczytaj także:

Artykuł

Czym jest Account Based Marketing i czy warto z niego korzystać?

Dowiedz się na czym poleca strategia marketingowa ABM, w jaki sposób można ją wprowdzić w firmie i jakie można dzięki niej osiągnąć korzyści.

22.09.2023 Czytaj więcej

Artykuł

Ubezpieczenia turystyczne i komunikacyjne już dostępne w Autopay

Korzystający z aplikacji Autopay mogą teraz w prosty sposób nabyć polisę ubezpieczeniową, a także skorzystać z pomocy w sytuacjach awaryjnych podczas podróży.

18.09.2023 Czytaj więcej

Raport

Polacy coraz częściej odkładają pieniądze na realizację marzeń [RAPORT AUTOPAY]

Prawie 70 proc. Polek i Polaków deklaruje oszczędzanie pieniędzy, z czego ponad połowa z myślą o zabezpieczeniu przyszłości. Prawie jedna czwarta inwestuje.

12.09.2023 Czytaj więcej