Sprawdź aktualne warunki na morzu

Zamiast ufać prognozom, zaufaj naszym stacjom pogodowym, które odczytują temperaturę i siłę wiatru co sekundę.

Zobacz na żywo co dzieje się w Sopocie

Kamera z widokiem na pomost i morze

Zobacz online

Stacje

Nasze stacje pogodowe to rejestratory LB-480 z podłączonym termometrem oraz wiatromierzem.

Parametry pobierane są co sekundę, dzięki czemu możemy prezentować odczyty online.

Stacje

Pierwsze ze stacji znajduje się na sopockiej marinie. Kamera jest skierowana na wejście do mariny (kierunek - Gdańsk).

Najlepsze kierunki wiatru w Sopocie dla kite- i windsurfingu to NNE i ESE. W przypadku żaglówek kierunek nie ma aż tak dużego znaczenia - ważne, żeby wiało!

Więcej

Liczysz się Ty i Twoje pasje

Kitesurfing, wakeboarding, surfing, narty wodne, żeglarstwo - z radością patrzymy jak Bałtyk żyje i dostarcza świetnej zabawy pasjonatom najróżniejszych sportów wodnych.

Jako zapaleni żeglarze, doskonale wiemy, że odpowiednie warunki pogodowe to podstawa, jeżeli chcemy wybrać się na morze.

Dlatego postanowiliśmy zrobić to, co wychodzi nam najlepiej - ułatwić innym sportowym zapaleńcom życie. Wykorzystaliśmy nasze możliwości, uruchomiliśmy stacje pogodowe w trzech nadmorskich miastach, aby móc dzielić się z Tobą bezpośrednim widokiem na morze.

Dzięki temu nie musisz polegać na niepewnych prognozach pogody lub wyruszać na wybrzeże "w ciemno", licząc na to, że warunki będą sprzyjające. Wystarczy, że spojrzysz na to, co dzieje się w danej chwili w interesującym Cię punkcie, sprawdzisz aktualną temperaturę oraz siłę wiatru i zdecydujesz, czy to dziś jest dzień na aktywny wypoczynek na wodzie.

Autopay

Co jeszcze możemy Ci ułatwić?

Prowadzenie biznesu online

Udostępniamy szereg niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań płatniczych i komunikacyjnych, które umożliwią Ci prowadzenie np. dochodowego sklepu internetowego.

Przeniesienie procesu zakupowego w 100% do internetu

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy narzędzia do zdalnej weryfikacji tożsamości klienta, który chce np. skorzystać z oferty banku lub firmy ubezpieczeniowej czy pożyczkowej. Umożliwiamy m.in. fotoweryfikację oraz potwierdzenie tożsamości z wykorzystaniem bankowości internetowej.

Opłacanie codziennych należności

Korzystając z naszych rozwiązań możesz automatycznie opłacać rachunki za energię elektryczną, internet, telewizję i telefon komórkowy. Usługę automatycznych płatności wdrożyły m.in.: Tauron, Energa, Plus, Play i wiele innych podmiotów.