Subskrypcje

#płatności online #subskrypcje

Pozwól swoim klientom korzystać z subskrypcji, a zyskają na tym obie strony

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Czym są subskrypcje?

To cykliczne płatności za rachunki, zakupy oraz różnego rodzaju abonamenty. Klient wskazuje źródło płatności, a ta jest pobierana automatycznie w z góry ustalonym terminie.

Co zyskasz wdrażając usługę subskrypcji od Autopay?

  • Stabilne przychody

    Znając liczbę aktywnych subskrypcji, możesz z dużą precyzją oszacować nadchodzące wpływy oraz z wyprzedzeniem zaplanować realizację zamówień. Klient ma pewność, że otrzyma przesyłkę na czas, a Ty możesz być pewien konkretnych zysków.

  • Nowy model biznesowy

    Subskrypcje cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, ponieważ to bardzo wygodna i bezpieczna metoda płatności. Mając ją w swojej ofercie, podnosisz swoją konkurencyjność i docierasz do nowego segmentu klientów, którzy wybiorą Twoją ofertę właśnie ze względu na możliwość skorzystania z subskrypcji.

  • Długotrwałe relacje z klientami

    Klienci doceniają to, że muszą tylko raz podać dane do płatności, nie muszą pamiętać o terminach płatności, a płatność będzie zrealizowana automatycznie w wyznaczonym czasie. Subskrypcje to wygoda i bezpieczeństwo.

Jak to działa?

1

Klient wybiera metodę płatności subskrypcyjnej.

2

Następnie podaje dane karty płatniczej, która ma być użyta do realizacji płatności.

3

Płatność jest realizowana automatycznie w wyznaczonym terminie.

Subskrypcje Autopay wdrożono w:

Historie naszych klientów: Segafredo

Segafredo to włoska marka kawowa założona w 1973 roku, której kawiarnie są obecne w 58 krajach na świecie. Polscy klienci mogą kupować kawę Segafredo za pośrednictwem serwisu www.sklepsegafredo.pl – to właśnie w nim zostały aktywowane płatności cykliczne.

Marka zdecydowała, że chce umożliwić klientom zakup kawy w modelu subskrypcyjnym, żeby przyspieszyć rozwój, zyskać przewagę rynkową oraz zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów online.

Wdrożenie subskrypcji wymagało płynnej współpracy pomiędzy Autopay, Selly i Segafredo. Wybierając abonament, klienci mogą korzystać z promocyjnych cen i nie muszą się już martwić o regularność dostaw. Marka natomiast zyskała stałe źródło dochodu, przewidywalne wpływy oraz szerokie grono lojalnych klientów.

Zacznij pobierać płatności

Z płatności cyklicznych od lat korzystają następujący partnerzy Autopay

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Ecommerce

Zarządzanie płatnościami w e-commerce – narzędzia i porady dla małych biznesów

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać płatnościami dla e-sklepów. Przegląd narzędzi i porad, które pomogą małym biznesom i startupom w optymalizacji procesów.

08.07.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Wpływ regulacji prawnych na przyszłość płatności cyfrowych

Dowiedz się, jak GDPR, PSD2 i inne kluczowe regulacje wpływają na sektor fintech i ecommerce. Dowiedz się, jakie wyzwania i szanse niosą nowe przepisy.

28.06.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Korzyści z cloud connectivity dla akceptantów płatności

Przyjmujesz płatności? Zobacz, jak chmura może wspierać rozwój Twojego biznesu, zapewniając skalowalność, bezpieczeństwo i optymalizację procesów płatniczych.

14.06.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store