Subskrypcje

#płatności online #subskrypcje

Pozwól swoim klientom korzystać z subskrypcji, a zyskają na tym obie strony

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Czym są subskrypcje?

To cykliczne płatności za rachunki, zakupy oraz różnego rodzaju abonamenty. Klient wskazuje źródło płatności, a ta jest pobierana automatycznie w z góry ustalonym terminie.

Co zyskasz wdrażając usługę subskrypcji od Autopay?

  • Stabilne przychody

    Znając liczbę aktywnych subskrypcji, możesz z dużą precyzją oszacować nadchodzące wpływy oraz z wyprzedzeniem zaplanować realizację zamówień. Klient ma pewność, że otrzyma przesyłkę na czas, a Ty możesz być pewien konkretnych zysków.

  • Nowy model biznesowy

    Subskrypcje cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, ponieważ to bardzo wygodna i bezpieczna metoda płatności. Mając ją w swojej ofercie, podnosisz swoją konkurencyjność i docierasz do nowego segmentu klientów, którzy wybiorą Twoją ofertę właśnie ze względu na możliwość skorzystania z subskrypcji.

  • Długotrwałe relacje z klientami

    Klienci doceniają to, że muszą tylko raz podać dane do płatności, nie muszą pamiętać o terminach płatności, a płatność będzie zrealizowana automatycznie w wyznaczonym czasie. Subskrypcje to wygoda i bezpieczeństwo.

Jak to działa?

1

Klient wybiera metodę płatności subskrypcyjnej.

2

Następnie podaje dane karty płatniczej, która ma być użyta do realizacji płatności.

3

Płatność jest realizowana automatycznie w wyznaczonym terminie.

Subskrypcje Autopay wdrożono w:

Historie naszych klientów: Segafredo

Segafredo to włoska marka kawowa założona w 1973 roku, której kawiarnie są obecne w 58 krajach na świecie. Polscy klienci mogą kupować kawę Segafredo za pośrednictwem serwisu www.sklepsegafredo.pl – to właśnie w nim zostały aktywowane płatności cykliczne.

Marka zdecydowała, że chce umożliwić klientom zakup kawy w modelu subskrypcyjnym, żeby przyspieszyć rozwój, zyskać przewagę rynkową oraz zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów online.

Wdrożenie subskrypcji wymagało płynnej współpracy pomiędzy Autopay, Selly i Segafredo. Wybierając abonament, klienci mogą korzystać z promocyjnych cen i nie muszą się już martwić o regularność dostaw. Marka natomiast zyskała stałe źródło dochodu, przewidywalne wpływy oraz szerokie grono lojalnych klientów.

Zacznij pobierać płatności

Z płatności cyklicznych od lat korzystają następujący partnerzy Autopay

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

50 tys. 

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

Fintech

Korzyści z cloud connectivity dla akceptantów płatności

Przyjmujesz płatności? Zobacz, jak chmura może wspierać rozwój Twojego biznesu, zapewniając skalowalność, bezpieczeństwo i optymalizację procesów płatniczych.

14.06.2024 Poznaj szczegóły

Ecommerce

Jak wykorzystać analizy płatności do zwiększenia przychodów sklepu internetowego?

Dowiedz się, jak wykorzystać analizę danych płatności do zrozumienia zachowań klientów, optymalizacji oferty sklepu osiągnięcia lepszym wyników finansowych.

28.05.2024 Poznaj szczegóły

Fintech

Zwiększanie efektywności procesów płatniczych dzięki innowacyjnym rozwiązaniom API

Poznaj, jak nowoczesne API transformują procesy płatnicze, zwiększając ich efektywność, automatyzując rutynowe zadania i poprawiając doświadczenie użytkowników.

24.05.2024 Poznaj szczegóły

Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Twojej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

Pobierz aplikację

Zeskanuj kod QR aparatem telefonu, żeby pobrać aplikację Autopay i płacić automatycznie za przejazdy autostradami, winiety i wiele więcej.

Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz aplikację
Google Play
App Store
Google Play App Store