E-Winiety w aplikacji mobilnej VeloBanku ułatwią wyjazdy na ferie

#płatności online #płatności automatyczne #autostrady #sprzedaż zagraniczna

15.01.2024
Udostępnij:

Dokładnie na czas zagranicznych wyjazdów na ferie VeloBank wprowadza kolejne udogodnienie dla podróżujących. We współpracy z Autopay umożliwia użytkownikom aplikacji mobilnej wygodny zakup winiet elektronicznych. Pozwalają one na przejazdy płatnymi drogami w Czechach, Słowacji, Słowenii i Węgrzech.

Aplikacja mobilna VeloBanku po raz kolejny ułatwia życie kierowcom. W wakacje ubiegłego roku bank udostępnił automatyczne przejazdy na wybrane odcinki najważniejszych polskich autostrad (A1 i A4). Teraz podróżujący mogą cieszyć się wygodą E-Winiet w telefonie podczas swoich zagranicznych wyjazdów.

– Naszą aplikację mobilną od początku rozwijamy z myślą o osobach, które od banku oczekują czegoś więcej niż tylko szybkiego dostępu do swoich finansów. Dzięki wielu dodatkowym usługom, takim jak płatności za bilety komunikacji miejskiej, parkowanie czy wybór ubezpieczenia, nasza apka pozwala mieć wszystko w jednym miejscu. Zamiast oddzielnej aplikacji do każdej funkcji wystarczy jedna, bankowa. Cały czas rozbudowujemy ją o kolejne elementy, które ułatwiają życie. Wygodne E-Winiety uproszczą płacenie za poruszanie się po drogach w aż czterech europejskich krajach. To ułatwienie zarówno na zbliżające się ferie, jak i kolejne wyjazdy. Z nami nie ma konieczności szukania punktów sprzedaży i tracenia czasu. Wystarczy kilka kliknięć i można ruszać w drogę - podkreśla Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w VeloBanku.

- Z naszego ubiegłorocznego badania „Podróże Polek i Polaków” wynika, że już co trzeci z nas przynamniej raz w roku podróżuje samochodem za granicę. Korzystając z zagranicznych autostrad staramy się kupować winiety z wyprzedzeniem, by ułatwić sobie podróż. Współpraca Autopay z VeloBank umożliwia nowej grupie użytkowników skorzystanie z naszych wygodnych rozwiązań w ramach usług, które już mają w telefonie i którym ufają - mówi Magdalena Krzymuska z Autopay Mobility.

Skorzystać z E-Winiet mogą klienci VeloBanku, którzy posiadają aktywną usługę płatności za autostrady w bankowości mobilnej i dodany w niej pojazd, którym zamierzają się poruszać. Wystarczy po zalogowaniu kliknąć „Usługi”, „Transport”, a następnie „Autostrady” i „E-Winiety”. Po wybraniu odpowiedniej winiety kupujący otrzyma ją w postaci pliku PDF, który będzie mógł wydrukować lub okazać na telefonie podczas ewentualnej kontroli (nie trzeba jej umieszczać za szybą). Na winiecie znajdują się dane pojazdu oraz jej okres ważności. Winieta jest też wysłana na adres mailowy użytkownika. E-Winiety są dostępne od 12 stycznia br. Żeby z nich skorzystać trzeba posiadać najnowszą wersję aplikacji mobilnej VeloBanku (wersja 3.9.2).

VeloBank ułatwia swoim klientom podróżowanie po Czechach, Słowacji, Słowenii i Węgrzech. Dostępne w aplikacji opcje winiet to 10-dniowe lub 30-dniowe dla przejazdów na terenie Czech, Słowacji i Węgier oraz opcja 7-dniowa i 30-dniowa w Słowenii.

Regulamin: https://www.velobank.pl/ewinietyAutopay Mobility to system do szybkich i automatycznych płatności, przeznaczony dla klientów indywidualnych, jak i flotowych. Autopay jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem umożliwiającym automatyczne płatności za przejazd autostradami w Polsce. System działa zarówno na państwowych autostradach A2 Konin - Stryków oraz A4 Wrocław - Sośnica, jak i na prywatnych: AmberOne A1 (Toruń-Gdańsk) oraz A4 Katowice - Kraków. Z rozwiązania korzysta już ponad 2 mln kierowców. Autopay umożliwia także zakup winiet cyfrowych do Czech, Słowenii, Słowacji, Węgier i Austrii.

Przeczytaj także:

Artykuł

E-winiety na przejazdy w Szwajcarii już dostępne w aplikacji Autopay oraz online 

Autopay rozszerza ofertę zakupu e-winiet o Szwajcarię. Winiety na przejazdy w Szwajcarii dostępne są zarówno na stronie internetowej market.autopay.pl, jak i w aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS.

16.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Cloud Services wraca pod skrzydła Autopay

Spółka Cloud Services z początkiem 2024 oferuje swoje kompleksowe rozwiązania IT pod nową marką Autopay Services.

14.02.2024 Czytaj więcej

Artykuł

Na jednego specjalistę IT przypada 15 osób bez umiejętności cyfrowych. Młodzież ma rozwiązanie

Grupa 140 uczniów i uczennic z całej Polski - w ramach programu „UsuwaMy bariery!” stworzonego przez fundację Zwolnieni z Teorii i Autopay ze wsparciem SWPS Innowacje - proponuje 24 inkluzywne rozwiązania cyfrowe.

07.02.2024 Czytaj więcej