Darmowe narzędzia AI dla e-commerce od Autopay

#sztuczna inteligencja #AI #narzędzia online

20.05.2024
Udostępnij:

Zdając sobie sprawę z trudności, jakie napotykają początkujący przedsiębiorcy, stworzyliśmy pakiet narzędzi AI, które mogą znacząco usprawnić Twoje działania marketingowe. Teraz możesz, zupełnie za darmo, wykorzystać sztuczną inteligencję do przygotowania nowych treści, w tym: artykułów, e-maili i haseł reklamowych.


Sztuczna inteligencja (AI) zrewolucjonizowała w ostatnich dwóch latach wiele sektorów, oferując narzędzia, które usprawniają procesy biznesowe, głównie w zakresie marketingu, analizy danych czy grafiki. Jednym z sektorów, który znacząco skorzystał na integracji rozwiązań AI, jest e-commerce.

Właściciele małych sklepów internetowych często mają problem z ograniczonym czasem, budżetem i zasobami, przez co napotykają na wiele barier podczas działań marketingowych. Właśnie dlatego postanowiliśmy nieco Wam pomóc i udostępniliśmy zupełnie za darmo kilka nowoczesnych narzędzi. Są one dostępne na stronie: Automatyczny marketer e-commerce.


narzedzia-ai-dla-ecommerce-1


Generator pomysłów na artykuły


Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest dostarczanie klientom wartościowych treści. Dzięki generatorowi pomysłów na artykuły, nigdy nie zabraknie Ci inspiracji do pisania. Nasze narzędzie oferuje prostą, ale niezwykle skuteczną funkcjonalność: wystarczy jeden klik, aby otrzymać listę unikalnych i angażujących tematów, które pobudzą Twoją kreatywność do pisania.

Jeśli więc nie masz pomysłu na artykuły, wystarczy że wpiszesz do generatora kilka ogólnych informacji odnośnie tematyki, jakiej oczekujesz, a AI po chwili zaproponuje Ci trzy tytuły artykułów. W kolejnych krokach możesz poprosić sztuczną inteligencję o wygenerowanie tych artykułów.


narzedzia-ai-dla-ecommerce-3

Pisanie unikalnych artykułów


To innowacyjne rozwiązanie pozwala tworzyć angażujące artykuły na dowolne tematy. Wystarczy, że wprowadzisz kilka słów kluczowych związanych z interesującym Cię zagadnieniem, a nasz generator automatycznie opracuje unikalny artykuł, który przyciągnie uwagę i zainteresowanie Twoich klientów.


Opracowanie wiadomości e-mail


Narzędzie do opracowywania wiadomości e-mail jest zaprojektowane tak, aby ułatwić tworzenie przyciągających uwagę e-maili, które wyróżnią się w przepełnionej skrzynce odbiorczej. Proces jest prosty: wpisujesz podstawowe informacje dotyczące tego, co ma się znaleźć w e-mailu, a system generuje szablon wiadomości e-mail. Dodatkowo, narzędzie oferuje opcje personalizacji, dzięki czemu każdy e-mail może być dostosowany do konkretnego odbiorcy, zwiększając tym samym szansę na jego zaangażowanie.


Tworzenie reklam


Narzędzie do generowania treści AdWords jest doskonałym rozwiązaniem do tworzenia reklam. Umożliwia szybkie i łatwe tworzenie hasła reklamowego, które przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Wystarczy, że wprowadzisz kilka kluczowych informacji o swoim produkcie czy usłudze, a AI wygeneruje serię propozycji, które możesz natychmiast wykorzystać w swojej kampanii AdWords. Dzięki temu narzędziu możesz znacząco skrócić czas potrzebny na kreatywne procesy i skupić się na optymalizacji swoich działań reklamowych, osiągając lepsze wyniki przy niższym wysiłku. Jeśli propozycje Ci się nie spodobają, możesz kliknąć „Wygeneruj ponownie” a AI zaproponuje Ci nowe pomysły.


narzedzia-ai-dla-ecommerce-5

narzedzia-ai-dla-ecommerce-4

Korzystaj, ale uważnie


Chociaż sztuczna inteligencja oferuje imponujące możliwości w wielu dziedzinach, ważne jest, aby korzystać z niej z rozwagą. AI, mimo swojej zaawansowanej technologii, wciąż opiera się na algorytmach, które mogą mieć ograniczenia i nie zawsze są wolne od błędów, na przykład merytorycznych czy językowych. Ponadto, zawsze istnieje ryzyko, że dane wykorzystane do trenowania AI będą niepełne. Dlatego ważne jest, aby nie polegać na niej w stu procentach.


Płatności online dla sklepów internetowych

Wybierz bezpieczne i niezawodne płatności Autopay i rozwiń swój biznes online

Zacznij pobierać płatności

Przeczytaj także:

Ecommerce

Automatyzacja procesów w dużym sklepie internetowym – praktyczny przewodnik

Dowiedz się, jak automatyzacja może zrewolucjonizować Twój e-sklep, oszczędzając czas i podnosząc jakość obsługi klienta. Poznaj konkretne rozwiązania.

13.06.2024 Czytaj więcej

Ecommerce

Od odwiedzających do kupujących – optymalizacja konwersji w e-commerce

Dowiedz się, jak zwiększyć sprzedaż poprzez analizę zachowań użytkowników, optymalizację stron produktowych i całego procesu zakupowego. Zarabiaj więcej.

11.06.2024 Czytaj więcej

Ecommerce

Jak zbudować silną markę online? Kompletny przewodnik po marketingu cyfrowym dla nowych przedsiębiorców

Skuteczne strategie marketingu cyfrowego dla startujących w e-commerce. Przewodnik po SEO, mediach społecznościowych, reklamie płatnej i e-mail marketingu.

10.06.2024 Czytaj więcej