Złoty Bankier 2020 w kategorii "Innowacja Fintech" dla Autopay

23.06.2020 |
Udostępnij:

Złoty Bankier dla AutopayZłoty Bankier, przyznawany przez klientów i ekspertów branżowych, to jedno z najważniejszych wyróżnień dla sektora bankowego w Polsce. W tegorocznej, 11. edycji nagroda za najlepszą innowację technologiczną wdrożoną w szeroko pojętym sektorze finansowym została przyznana usłudze Autopay.

Ogłoszenie wyników, które nastąpiło 23 czerwca, poprzedzały badania bezpieczeństwa i jakości obsługi oraz głosowanie internautów. Zgłoszenia w kategorii 'Innowacja FinTech' mogły pochodzić zarówno od firm stricte fin-techowych, jak i banków oraz firm ubezpieczeniowych. Kapituła złożona z ekspertów Bankier.pl, PRNews.pl, Pulsu Biznesu, Obserwatorium.biz i autorytetów rynkowych oceniała projekty pod kątem ich innowacyjności, impaktu rynkowego i potencjału rozwojowego.


Kapituła nagrodziła ex aequo usługę Autopay oraz Bank Millennium za wdrożenie rozwiązania Autopay w swojej aplikacji bankowej.


Cieszymy się, że nasze rozwiązanie automatycznych płatności za autostrady spotkało się nie tylko z pozytywnym odbiorem ponad 300 tysięcy użytkowników, na co dzień korzystających z Autopay, ale też zostało docenione przez ekspertów branży finansowej. Podwójnie się cieszymy, bo Kapituła doceniła nie tylko Autopay, ale także wdrożenie naszego rozwiązania w aplikacji mobilnej Banku Millennium. To, co można kupić czy załatwić z poziomu bankowości elektronicznej i mobilnej, wykracza poza produkty finansowe i komunikację z administracją publiczną. Jako Blue Media od lat umożliwiamy bankom udostępnianie dodatkowych usług klientom na poziomie bankowości elektronicznej. Wierzymy, że jest jeszcze wiele usług, które ekosystem “banki+fintechy” może stworzyć i dostarczyć na rynek. Chcemy mieć w tym procesie znaczący udział - mówi Miłosz Kurzawski, CEO Autopay.


W imieniu całego zespołu Autopay chcemy serdecznie podziękować za zaufanie wszystkim użytkownikom Autopay oraz kapitule konkursu za przyznane nam wyróżnienie. Wierzymy, że Autopay może mieć znacznie szersze zastosowania i pracujemy nad kolejnymi wdrożeniami usługi, np. na myjniach oraz parkingach.


Zachęcamy do pobrania aplikacji, założenia konta w serwisie lub korzystania z usługi Autopay w ramach aplikacji mobilnej banku - jest ona obecnie dostępna w: Millenium Banku, Banku Pocztowym, Banku Pekao S.A. oraz Banku ING.