Aktualności

IMG

Koniec stania przy bramkach. Autopay na państwowych autostradach od 1 grudnia

22.11.2021

Kierowcy aut osobowych, motocykli i busów od 1 grudnia będą mogli korzystać z Autopay, by opłacać przejazd państwowymi odcinkami autostrad A2 Konin – Stryków...

IMG

Autostrada do elektromobilności – podsumowanie 4 miesięcy darmowej jazdy

12.10.2021

Elektromobilni.pl i Autopay zorganizowali akcję, dzięki której kierowcy aut elektrycznych należący do EV Klub Polska przejechali bezpłatnie ponad 160 tys.

IMG

Autopay zintegrowany z e-TOLL pozwala opłacać przejazdy na wszystkich płatnych drogach w Polsce

24.09.2021

Za pomocą Autopay można opłacać już przejazdy na państwowych płatnych drogach. Rozwiązanie zostało właśnie udostępnione dla klientów firmowych. Równocześnie trw

IMG

Autopay i NaviParking łączą siły, by zaoferować kierowcom wygodne parkowanie

10.08.2021

Dzięki podjęciu współpracy z firmą NaviParking ponad 500 tys. zarejestrowanych użytkowników Autopay może automatycznie opłacić wjazd na kolejne parkingi zamknięte. Wspólne rozwiązanie działa już na parkingu Novotel Warszawa Centrum, oferującym ponad 700 miejsc parkingowych.

IMG

Podsumowanie 1. miesiąca projektu “Autostrada do elektromobilności”

04.08.2021

Darmowe parkowanie w płatnych strefach i możliwość jazdy po buspasie to nie wszystkie przywileje kierowców pojazdów elektrycznych w Polsce. Od 18 czerwca br. trwa kampania elektromobilni.pl i Autopay.

IMG

Autopay w Santander Bank Polska

09.07.2021

Klienci Santander Bank mogą już skorzystać z usługi Autostrady, dostarczanej przez system Autopay. Dzięki temu zapłacą za przejazdy autostradami bezpośrednio ze swojego konta bankowego i dodatkowo uzyskają specjalne zniżki.

IMG

Autopay dla klientów banków spółdzielczych zrzeszonych w SGB

30.06.2021

SGB-Bank i banki spółdzielcze SGB wprowadzają usługę Autopay – system automatycznych opłat za przejazdy autostradami. Dzięki temu klienci banków mogą płacić za przejazdy bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Usługa jest dostępna w aplikacji mobilnej SGB Mobile.

IMG

Autostrada do elektromobilności

18.06.2021

Autopay Flota to system przeznaczony dla przedsiębiorców posiadających floty samochodowe. Umożliwia m.in. generowanie zbiorczych faktur oraz wygodne rozliczenia znane z kart flotowych.

IMG

Autopay Flota - płatności automatyczne dla flot

13.05.2021

Autopay Flota to system przeznaczony dla przedsiębiorców posiadających floty samochodowe. Umożliwia m.in. generowanie zbiorczych faktur oraz wygodne rozliczenia znane z kart flotowych.

IMG

Automatyczne płatności na A1 z kartami LOTOS Biznes

23.02.2021

Kierowcy korzystający z bezgotówkowych kart LOTOS Biznes mogą już poruszać się po autostradzie A1 bez zatrzymywania się na bramkach. Spółka LOTOS Paliwa jako pierwsza w Polsce włączyła swoje karty flotowe do automatycznej metody płatności AmberGO, obsługiwanej przez aplikację Autopay

IMG

Autopay już dostępny na myjniach WWWash.pl

22.02.2021

Ułatwiać, przyspieszać, automatyzować płatności w świecie online i offline to nasza misja. Dziś robimy kolejny duży krok na przód w drodze do tego celu. Od 12 lutego 2021 r. z płatności automatycznych Autopay można korzystać również na myjniach.

IMG

Z Autopay płacisz mniej na A4 

03.02.2021

Płatności automatyczne za przejazdy autostradą A4 to nie tylko szybkość i wygoda, to również oszczędność! Jak to możliwe? Spółka zarządzająca płatnym odcinkiem autostrady A4 na trasie Kraków-Katowice uruchomiła specjalną promocję dla kierowców korzystających m.in. z Autopay. Sp

IMG

Aplikacja Autopay dostępna w Huawei AppGallery

21.01.2021

Aplikacja Autopay, umożliwiająca automatyczne płatności za przejazd autostradą, trafiła do sklepu Huawei AppGallery i jest dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń marki Huawei.

IMG

Szybkie płatności za przejazd autostradą Autopay dostępne dla klientów Alior Banku

07.12.2020

Alior Bank wprowadza usługę Autostrady umożliwiającą korzystanie z Autopay – systemu automatycznych opłat za przejazdy autostradami. Klienci banku mogą płacić za przejazdy bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Rozwiązanie dostępne jest w aplikacji mobilnej banku – Alior Mobile.

IMG

Blue Media powołuje nową spółkę Autopay Mobility

02.11.2020

Blue Media ze swoich struktur wyodrębniła nową spółkę - Autopay Mobility sp. z o.o. - która zajmie się zarządzaniem i rozwojem coraz popularniejszej usługi Autopay. Na czele nowej firmy stanęli Miłosz Kurzawski i Bartłomiej Gast od wielu lat związani z Blue Media.

IMG

Nagroda Fintech Future 2020 dla Autopay

29.06.2020

W tegorocznej, 11. edycji Złotego Bankiera nagroda za najlepszą innowację technologiczną wdrożoną w szeroko pojętym sektorze finansowym została przyznana usłudze Autopay. 

IMG

Złoty Bankier 2020 w kategorii "Innowacja Fintech" dla Autopay

23.06.2020

W tegorocznej, 11. edycji Złotego Bankiera nagroda za najlepszą innowację technologiczną wdrożoną w szeroko pojętym sektorze finansowym została przyznana usłudze Autopay.