Nagroda Fintech Future 2020 dla Autopay

29.06.2020 |
Udostępnij:

Fintech Future dla AutopayFintech Future to jedna z czterech kategorii corocznych fintechowych nagród cashless.pl. - przyznawana polskim fintechom o największym potencjale rozwoju. O nominacji decyduje redakcja portalu, a zwycięzców wybiera kapituła składająca się z ekspertów z banków i innych instytucji finansowych, fintechów, firm płatniczych, organizacji branżowych, itd.

Jest na niezmiernie miło, że Autopay został nagrodzony właśnie we wspomnianej wyżej kategorii, ponieważ naszą misją jest wprowadzenie automatycznych, bezgotówkowych płatności wszędzie gdzie jest to możliwe. Aktualnie z użyciem Autopay można płacić za przejazdy autostradami, za postój na parkingach oraz za skorzystanie z myjni samochodowej.


W tym samym plebiscycie tytułem Osobowość Fintech 2020 został wyróżniony Sebastian Ptak - prezes zarządu Blue Media (spółki odpowiedzialnej za powstanie Autopay). W uzasadnieniu czytamy:

Zarządzana przez Sebastiana Ptaka firma w wyraźny i nieudawany sposób angażuje się w projekty mające ograniczyć wpływ cywilizacji na klimat i ogólnie środowisko naturalne. W sytuacji zagrażającej wszystkim katastrofy klimatycznej działania tego rodzaju powinny być szczególnie zauważane, niezależnie od tego w jakiej branży dana firma funkcjonuje. Sebastian Ptak przez wielu ekspertów uznawany jest za jednego z tych managerów fintechowych w Polsce, który wyznacza kierunki dyskusji nad różnymi branżowymi problemami.


Fintech Future to drugie po Złotym Bankierze wyróżnienie, które trafiło na nasze ręce w czerwcu 2020. Jesteśmy za nie bardzo wdzięczni i dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali, żeby trafiło ono właśnie do nas.


Dziękujemy również wszystkim użytkownikom Autopay, ponieważ to dzięki nim możemy rozszerzać zastosowanie usługi i wdrażać ją u kolejnych partnerów. Aktualnie usługa jest dostępna w aplikacjach mobilnych: Millenium Banku, Banku Pocztowym, Banku Pekao S.A. oraz Banku ING.